
Комплект димоходу ф130/200 5 м нерж/нерж 1 мм AISI 304
- В наявності
- Код: Aisi304-130
13 945 ₴
імоходні утеплені труби є ідеальним рішенням для оптимальної енергоефективності та зниження теплових втрат у вашій системі димовідведення. Вони складаються з трьох компонентів - внутрішньої дімоходної труби, зовнішнього утеплювача та наружнього кожуху, які працюють разом для забезпечення ефективного відведення димових газів і збереження тепла. Утеплення дімоходних труб також допомагає запобігти утворенню конденсату всередині системи. Коли гарячі димові гази проходять через трубу і зустрічаються з холодною температурою навколишнього середовища, може утворюватися конденсат. Утеплювач зменшує різницю температур і допомагає запобігти цьому процесу.
Комплектація:
- Труби нерж/нерж
- Трійник 87° з додатковою боковою ревізією або без неї.
- Лійка, дека до трійника. В трійникові з ревізією:лійка, дека, заглушка.
- Конус термо або грибок.
Комплектація може бути змінена за Вашим запитом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Марка сталі димаря | AISI 304 |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Матеріал утеплювача | Мінеральна вата |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Висота | 5 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Труба димоходу | Так |
| Трійник 87° | Так |
| Конденсатовідвідник | Так |
| Закінчення димаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тройник 87° | Так |
- Ціна: 13 945 ₴

