
20 кВт Котел довготривалого горіння 5 мм сталь NEUS ПРАКТИК NEW
- В наявності
- Код: UA3664
34 200 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел тривалого горіння Neus Практик New — із заднім виходом димоходу
Котли NEUS PRAKTIK NEW прекрасно підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Ця модель, потужністю 20 кВт, призначена для площ не більш ніж 200 кв. метрів.
Варіанти потужності Neus Практик New: 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт, 25 кВт, 30 кВт.

Особливості конструкції Neus Практик New
Neus Практик New — вдосконалена версія котлів Neus Практик. Ця модель має задній вихід димоходу. Така конструкція полегшує та здешевлює монтаж димохідної системи. Також Neus Практик New має збільшені завантажувальні дверцята, що дає змогу використовувати дрова більш габаритної порізки.
Котли предназначены для опалення побутових, виробничих и інших приміщень, у яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подавання тепла на технологічні потреби з використанням як палива дров, деревних відходів, кам'яного вугілля, обпілочна та торф'яних брикетів, шматкового торфу.
Конструкція котла дає змогу максимально ефективно використовувати тепло, виділяється під час спалювання різних видів низькокалорійного твердого палива, водночас найінтенсивніша продуктивність котла досягається під час спалювання антрациту.
Показник тривалості сгорания разового завантаження палива безпосередньо залежить від різновиду та якості палива та теплових втрат об'єкта опалюється. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного подавання твердого палива.

Переваги котла Neus Praktik New:
- Товщина сталі теплообмінника — 4 милиметров;
- Задний вихід димоходу;
- Підвищений ККД — від 86 %;
- Глибока и об'ємна топка - одна з найглибших серед котлів аналогів;
- Водонаповнена основа під колосниками;
- Ефективний теплообмінник - "получний" тип;
- Універсальний з використання палива.
- Ефективно використання будь-кого великокускового палива;
- Простота в використання и чистці;
- Гарантія — 3 роки;
- Доступна ціна.

Технічні характеристики та габаритні розміри Neus Практик New


Особливості конструкції Neus Практик New
Конструкція теплообмінника дуже грамотна та продумана. Котел за периметром корпусу має водяну сорочку.
Шар ізоляції завтовшки 5 см, що є під обшивкою котла, добре утеплює котел, зберігаючи все тепло для передавання на теплоносій.
Роботою котла керує електронна автоматика и вентилятор примусового надування повітря.
Котел дуже простий в керуванні й експлуатації.
Комплектація котла Neus Практик New:
- До комплекту постачання котла входять:
- Котел у зборі 1 шт;
- Комплект чищення 1 шт.;
- Зольник;
- Посібник з експлуатації 1 шт.;
- Електронна автоматика (опція);
- Механічний регулятор тяги (опція).



Хочете отримати консультацію або фото- та відеоматеріали з заводу-виробництва?
Пишите нам у Viber або Telegram
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
- Самовитяг із магазина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 200 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Антрацит, Торф |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 82 л |
| Об'єм камери згоряння | 85 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1205 мм |
| Глибина | 985 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повернення із системи опалення | 2" |
| Вхід у систему опалення | 2" |
- Ціна: 34 200 ₴












