
12 кВт Котел Холмова шахтного типу 6 мм сталь NEUS МАЙН ПЛЮС XL
- В наявності
- Код: UA3629
51 200 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котли NEUS МАЙН чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Дана модель, потужністю 12, 16,20, 24,30 кВт,
Класичний твердопаливний котел NEUS Майн є одним з найкращих варіантів на ринку у співвідношенні ціни та якості. Він має місткою топкою, яка дозволяє використовувати дрова довжиною понад півметра. Завдяки значній площею теплообміну досягається відмінний ККД.
Благодаря использованию автоматики и вентилятора, которые входят в комплект, котел необходимо загружать топливом 1 раз в день.
Комфортные габариты котла позволяют его без лишних усилий разместить в удобном для использовании месте. Его эксплуатация не требует специальных навыков.
Работа котла NEUS Майн автоматизирована - автоматика в паре с вентилятором, которые входят в комплект, обеспечивают долгое горение в автоматическом режиме - от 24 до 48 часов. При этом пользователю необходимо всего лишь выставить желаемую температуру и электроника сама будет поддерживать ее на нужном уровне.
У комплект поставки входить:
- Котел в зібраному вигляді
- Керівництво по експлуатації котла
- Автоматика
- Вентилятор



Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кам'яне вугілля, Антрацит, Торф |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Колір | Синій |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 995 мм |
| Глибина | 980 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 455 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повернення із системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід у систему опалення | 1 1/2" |
| Потужність номінальна (кВт) | 12 |
- Ціна: 51 200 ₴










