
25 кВт Котел Холмова шахтного типу 4 мм сталь КСТШ- (С)
- В наявності
- Код: UA4709
34 800 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Шахтний котел (Холмова) КСТШ-25 (С)
Шахтний котел, аналог котла Холмова — КСТШ-25 (С) від українського виробника ТЕМП, р. Харків. Це твердопаливний котел тривалого горіння з верхнім завантаженням палива. Використовується принцип роботи, як у котлів Холмова — тобто нижнє горіння, за рахунок чого збільшується тривалість горіння.
Працює за принципом — восени розпалив, навесні загасив.
Довантаження палива проводиться постійно працюючий котел.
Прекрасно працює з механічним регулятором тяги (Регулисом) без електричного наддуву.
Енергонезалежний.
Паливо горить в нижньому шарі об'ємної топки на водяних колосниках,
Піролізні гази проходячи СПЕЦІАЛЬНІ РЕГУЛЬОВАНІ форсунки і догорають в окремій камері згоряння забезпечуючи максимальну тепловіддачу.
Дана модель котла проводиться без обшивки і утеплювача з збереженням всіх функцій і параметрів, з можливістю утеплення споживачем.
Можливе виготовлення з сертифікованих котелень листів товщиною 4 і 5 мм
Переваги шахтного котла Холмова:
- це котел з нижнім горінням, тобто він більш ефективний, ніж старі типи завантажувальних котлів,
- тепловий ККД 85 % і більше, ефективне згорання палива,
- дуже широка завантажувальна дверцята для полегшення завантаження,
- містка камера згоряння, завдяки якій котел довше працює на одній закладці,
- корпус з сертифікованої котельні сталі товщиною 4 мм,
- простий контроль температури котла, можлива автоматизація горіння,
- можливість встановити регулятор тяги і турбіни,
- регулируемые форсунки и водяные колосники во всех моделях,
- работает на всех видах твердого топлива и сгораемых отходах,
- мощность — 20 кВт, отапливаемая площадь — до 250 м2.

Как заказать:
- Заказ можно оформить через корзину на сайте
- Позвонив по указанным номерам на сайте
- Заказать обратный бесплатный звонок в форме на сайте
- Написать на вайбер
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины.
Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Способы доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 250 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова, Тріска, Кам'яне вугілля, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Об'єм води в котлі | 150 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1225 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
- Ціна: 34 800 ₴







