
20кВт Котел Холмова шахтного типу 4 мм сталь КСТШ- (С)
- В наявності
- Код: UA4702
31 700 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Шахтний котел тривалого горіння КСТШ-20 (С)
Шахтний котел тривалого горіння КСТШ-20 (З) — твердопаливний котел харківського виробника ТЕМП. Ця модель котла є аналогом котла Холмова. При його роботі використовується той же принцип нижнього горіння палива. Верхня завантаження і велика топка дозволяють збільшити час горіння на вугіллі до 6 діб, а на дровах — до 18 годин.
Шахтний котел тривалого горіння, або котел Холмова, може працювати так само і на відходах деревообробної промисловості — тирсі і трісці. Ефективно буде використання деревних і торф'яних брикетів.
Працює за принципом — восени розпалив, навесні загасив.
Довантаження палива проводиться постійно працюючий котел.
Прекрасно працює з механічним регулятором тяги (Регулисом) без електричного наддуву.
Енергонезалежний.
Паливо горить в нижньому шарі об'ємної топки на водяних колосниках,
Піролізні гази проходячи СПЕЦІАЛЬНІ РЕГУЛЬОВАНІ форсунки і догорають в окремій камері згоряння забезпечуючи максимальну тепловіддачу.
Дана модель котла проводиться без обшивки і утеплювача з збереженням всіх функцій і параметрів, з можливістю утеплення споживачем.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Переваги шахтного котла тривалого горіння КСТШ-20 (З):
- це котел з донним спалюванням, що робить його більш ефективним,
- має містку топку, що збільшує часовий інтервал до наступної завантаження,
- корпус виготовлений з котельні сталі товщиною 4 мм,
- водяні колосники підвищують ККД до 85-95 %,
- зручний зольник, який можна чистити під час роботи котла підвищує комфорт використання і щоденного обслуговування,
- регулятор тяги, який можна встановити на котел,
- можливість дооснащення котла витяжним вентилятором і турбіною.
Можливе виготовлення з сертифікованих котелень листів товщиною 4 і 5 мм
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 210 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова, Тріска, Кам'яне вугілля, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 120 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1225 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
- Ціна: 31 700 ₴







