
16 кВт Пелетний котел 6 мм сталь Zubr Prime
- В наявності
- Код: UA8578
54 500 ₴
52 500 ₴
-4%
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний пелетний котел Зубр Прайм
виконаний з 6 міліметрів сталь і має унікальні відмінності та додаткові функції, які впливають на кращий ККД і витрату палива. Модель котла ми відносимо до преміум-сегменту. Він працює не тільки на твердому паливі, а й підтримує встановлення пелетного пальника. Розповімо докладніше про унікальну конструкцію з 4 відділень та їхню функцію.
Лінійка котлів представлена у шести потужностях :
16 кВт • 20 кВт • 25 кВт • 30 кВт • 40 кВт • 50 кВт
Даний котел Преміум Класу , його найчастіше купують , використовується найдешевше паливо , а саме пілетне . Можна встановити в приватному будинку а також промислових об'єктів.
Простий в використанні не потребує спеціальних навичок. Підтримує використання палива до 50 % вологи.
Конструкція котла :
- Верхнє відділення — дає можливість доступу до 4-х ходового пластинчатого теплообмінника пенального типу. Кількість поличок теплообмінника суттєво вливають на теплоз'єм та ККД котла.
- Друге відділення — це паливна камера згорання. Час роботи на одному завантажені залежно від палива починається від 16 годин.
- Третє відділення — друга камера знизу служить для розпалу, закладки дров та чистки колосників від попелу, а також додатково є отвори для встановлення.
- Пелетний пальник - додаткова функція для тих хто планує топити пелетами. У дверцятах передбачено місце для установки факельного пелетного пальника. В моделі Прайм є пластина і заглушка. Треба буде просто вставити, всі прорізи у дверцятах вже є, кріпиться за допомогою болтів. Зємна центральна колосникова решітка запобігає закоксуванню колосників при використуванні пальника.Приблизна витрата пелет у пелетних котлах потужністю 10 кВт для будинку площею 100 м² буде близько 24–30 кг на добу.
- Нижне відділення - це зольна скринька . На дверцята маленькі можна встановити автоматику або регулювати відкривання дверцят за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
- Патрубки для регулятора тяги - встановлення механічного регулятора з обох сторін котла.
- Термометр електронний для контролю температури котла.
- Змінний димар. Труба виходу димових газів є з'ємною з можливістю встановити на задню або верхню стінки котла. За потреби можливо переставити на верх, там вже є проріз у верхньому корпусі котла. Також в димарі є спеціальні пластини для зручної чистки.
- Всі дверцята герметичні та обшиті азбестовим шнуром по периметру.
- Колосники чавунні - вони захищені додатково тепло-бар'єром у вигляді додаткових дверцят.
- Як додаткова опція - подвійна стінка в камері завантаження - якщо ж людина надумає використовувати котел під пелету, у нього є додаткова опція для збільшення терміну служби свого котла. На задній внутрішній стінці є вушка, на які кріпиться пластина товщиною 8 мм - прямо навпроти пелетного пальника. Грубо кажучи полум'я пальника горітиме не в задню стінку котла, підвищуючи ризик прогорання котла, а горітиме в цей відбивач, який при потребі можна буде замінити.
- Зміні дверцята - можуть бути як з лівими петлями, так і правими.
- Регульовані ніжки - можна виставити по рівню підлоги.
Вкомплекті з котлом є:
- Електронний термометр;
- Зольна скринька;
- Чавунні колосники;
- Паспорт та детальна інструкція з обслуговування;

Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 325 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Солома, Тирса, Тріска, Пелети, Овес, Дрова, Брикети |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість секцій | 4 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм води в котлі | 89 л |
| Об'єм камери згоряння | 77 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Колір | Салатний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1510 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 52 500 ₴












