
(40 кВт ) Котел холмова шахтного типу 5 мм сталь Zubr Pro
- В наявності
- Код: UA8187
50 500 ₴
48 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Утепленні промисловi котли тривалого горіння шахтного типу Zubr Pro 10-40 кВт

Котел Зубр Про виробляється в потужностях 10,12,15,18, 20, 25,30, 40 кВт. Сконструйований на базі шахтного котла Холмова.
Котел має дві зони горіння та трьохходовий теплообмінник пластинчатого типу. Це ефективний та надійний спосіб опалення Вашого будинку.
Завдяки своїй конструкції з трьома каналами для проходу гарячого газу, котел має максимально високий ККД. Заслінка зміни прямотоку знаходиться над теплообмінником і регулюється за допомогою важеля. Вона служить для розпалювання котла. При розпалі, треба перевести заслінку на пряму тягу, і тоді котлу буде легше прогріти димар, щоб пішла тяга. При опущеній заслінці котел працює на повну потужність на три ходи.
Працює на всіх різновидах палива: на дровах, пеллетах, брикетах, тирсі та вугіллі.
Котел забезпечений теплозахистом, велика частина тепла, що виробляється, не йде в атмосферу, а передає енергію у воду опалювального контуру не зменшуючи корисний вихід енергоресурсу. Завдяки декоративному кожуху з сучасним теплоізоляційним матеріалом, котел має підвищений ККД і приємний зовнішній вигляд.
Котли шахтного типу, вироблених на цій фірмі, виконують за технологією креслень Холмова та мають серійне виробництво. Тому котел Zubr має унікальний серійний номер.




Переваги шахтного котла Холмова Zubr Pro:
- Тривалість горіння на 1 завантаженні: от 18 до 24 годин (залежно від теплотворної здатності та вологості використовуваного палива, а також від моделі котла)
- Великий обсяг топки;
- Форсунка вторинного допалювання;
- Сталь: котлова жаростійка 09Г2С
- Колосники: Чавунні;
- ККД: до 90 %;
- Гарантія: 5 років.
- Верхнє завантаження палива;
- Додаткова заслінка прямої тяги, що значно полегшує первісне розпалювання котла та запобігає задимленню топкового приміщення при дозавантаженні палива;
- Теплоізоляція фольгоізолом з базальтовою ватою;
- Дві шахти з окремими дверцятами;
- Ревізійне віконце для чистки теплообмінної камери внизу;
- Водяна сорочка по всьому периметру котла;
- Безперервність процесу горіння при дозавантаженні палива;
- Відсутність контакту з відкритим вогнем при дозавантаженні.
Споживачі можуть придбати базову версію, що передбачає стандартну комплектацію або розширену.
Базова комплектація:
- Механічний регулятор тяги ICMA (Італія);
- Датчик температури;
- Чавунні колосники;
- Зольна скринька;
- Паспорт та детальна інструкція з обслуговування.
Додатково можна дозамовити:
- Автоматику
- Очищувач сажі димаря
- Циркуляційний насос
- Димохід
- Розширювальний бак
- Бойлер косвенного нагріву
- Группу безпеки
Замовляйте котел із трьохходовим теплообмінником та забезпечте власний комфорт та тепло в будинку на довгі роки. Зубр Про – це не тільки реальна можливість заощаджевати на опаленні вже зараз, але й отримувари тепло більш комфортно.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення
- Доставка Новою Поштою
- Доставка Транспортною компанією “САТ”
- Адресна Доставка Кур'єром
ТОП 5 Причин Зробити Покупку в Нашому Магазині!
Більше 13000 задоволених покупців.
Ресурс роботи котла - від 20 років.
Всі котли проходять передпродажну перевірку.
Весь товар в наявності. З цього відправка протягом 1 робочого дня.
Оплата і доставка будь - яким зручним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 290 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Солома, Пелети, Антрацит, Буре вугілля, Торф, Тріска, Тирса, Кора |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 95 л |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Промисловий |
| Колір | Зелений |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 1095 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 40 |
- Ціна: 48 500 ₴










