
17 кВт, Котел довготривалого горіння 5 мм Максітерм Профі
- В наявності
- Код: UA8402
47 900 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел тривалого горіння Максітерм Профі (потужністю від 17 до 80 кВт, сталь - 5 мм)
Котел МАКСИТЕРМ ПРОФІ – котел тривалого горіння з розгорнутим теплообмінником та автоматикою. Серія моделей котлів представлена потужністю: 17; 25; 33; 40; 50; 80 кВт. Можливість опалення площі від 170 до 800 кв.м. Працює на усіх типах твердого палива.
Переваги котла Maxiterm Профі:
- Котел має надійну сталеву конструкцію товщинною 5 мм.
- Котел має водонаповненні колосники з цільнотянутої труби (труби без зварного шву), колосники мають механізм очищення.
- В котел вмонтовано вентилятор та блок керування (автоматику) EUROSTER, яка дозволяє керувати роботою котла (вентилятором), а також роботою двох насосів – насосом опалення та гарячого водопостачання.
- Котел має компактні габаритні розміри та містку топочну камеру.
- Котел має термометр для визначення температури води в котлі та системі опалення.
- Котел має розгорнутий теплообмінник над топочною камерою.
- Котел має доступ до колосників через нижні дверцята, з’ємний піддон для золи.
- У котла зручні пластикові ручки, що не нагріваються в процесі експлуатації.
- Котел утеплено мінеральною бавовною, дверцята котла додатково ущільнені вермікулітом - це спеціальний матеріал що захищає дверцята від перегріву.
- Котел може працювати в режимах нижнього, верхнього або змішаного горіння.
Характеристики серії котлів Максітерм Профі: 17; 25; 33; 40; 50; 80 кВт
|
Модель котла Макситерм |
ПРОФІ 17 |
ПРОФІ 25 |
ПРОФІ 33 |
ПРОФІ 40 |
ПРОФІ 50 |
ПРОФІ 80 |
|
Потужність котла, кВт |
17 |
25 |
33 |
40 |
50 |
80 |
|
Площа опалення, кв.м. |
170 |
250 |
330 |
400 |
500 |
800 |
|
Тип котла |
котел тривалого горіння |
|||||
|
Матеріал котла, мм |
сталь 5 мм |
сталь 5 мм |
сталь 5 мм |
сталь 5 мм |
сталь 5 мм |
сталь 5 мм |
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|||||
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
88 |
88 |
88 |
88 |
88 |
88 |
|
Об'єм води в котлі, літр |
65 |
90 |
115 |
140 |
195 |
260 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
|
Вихід димоходу |
круглий димохід |
|||||
|
Діаметр димоходу, мм |
159 |
159 |
178 |
178 |
245 |
245 |
|
Розміри дверцят завантаження |
350x240 |
380x240 |
380x240 |
380x240 |
460x300 |
500x350 |
|
Об'єм топочної камери, л |
69 |
92 |
114 |
159 |
210 |
320 |
|
Висота топочної камери, мм |
480 |
600 |
600 |
700 |
750 |
850 |
|
Ширина топочної камери, мм |
350 |
380 |
380 |
380 |
460 |
500 |
|
Глибина топочної камери, мм |
400 |
400 |
480 |
560 |
610 |
800 |
|
Тип колосників |
водонаповнені колосники |
|||||
|
Висота котла, мм |
1405 |
1525 |
1525 |
1625 |
1970 |
2210 |
|
Ширина котла, мм |
642 |
672 |
672 |
672 |
704 |
784 |
|
Глибина котла, мм |
762 |
762 |
842 |
922 |
990 |
1185 |
|
Вага котла, кг |
230 |
290 |
330 |
355 |
510 |
685 |
Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром

















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 230 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Пелети, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Кокс |
| Коефіцієнт корисної дії | 88 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Об'єм води в котлі | 65 л |
| Об'єм камери згоряння | 69 л |
| Площа обігріву | 170 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина димаря | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина димоходу | 159 мм |
| Потужність номінальна (кВт) | 17 |
- Ціна: 47 900 ₴










