
10 кВт Класичний котел з плитою 5 мм сталь Zubr Classic Termo
- В наявності
- Код: UA8573
25 000 ₴
23 000 ₴
-8%
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел Zubr Classic Termo (утеплений) з плитою


Ви маєте маєте площу приміщення від 30 або 200 кв.м.,
обирайте свою потужність : 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Паливо можна дозавантажувати в процесі горіння й без диму. Такий пристрій можна встановити прямо на кухні. За відгуками клієнтів, максимальна тривалість горіння на дубі з акацією буде приблизно 8 годин, якщо паливо менш калорійне, то горіння приблизно 6 годин.
За габаритами — невеликий, компактний. Камера дає змогу завантажувати дрова від 32 до 65 см.
Особливості конструкції котла "Zubr Classic Termo" входить:
- Верхні дверцята під кутом дають одночасний доступ як до зони завантажувального бункера, так і до теплообмінника.
- Нижні дверцята — для обслуговування й чищення поличника з колосниками.
- Теплообмінник пластинчастого типу розміщений зверху в основній паливній камері та має гарне з'єднання з водяною сорочкою, що дає ефективно передавати тепло. Відповідно ККД досягає 85%.
- Димохід круглого перерізу з діаметром 127 мм. Необхідна довжина димохода має бути не менш ніж 5-6 метрів.
- Піддувало розміщене на нижньому дверцятах. Регулюється потік повітря за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
- Колосники чавунні, знімні.
- Золяний ящик міститься під колосниками, йде в комплекті.
- Всі дверцята посилені ущільнювальним керамічним шнуром.
- Ручки всі з термостійкого пластику.
- Подача розташований на верхньому корпусі котла, а зворотна сторона на нижній частині ззаду.
- Корпус котла утеплений.
- Жароміцна сталь 5 мм;
- Контроль якості на всіх етапах виробництва;
- Патрубки зворотного та прямого струму води;
Комплектація котла "Zubr Classic Termo":
- зольна скринька
- термометр
- комплект для чистки котла
- колосники чавунні
- в утепленному кожусі

Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Пелети, Брикети, Кам'яне вугілля, Торф |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм води в котлі | 32 л |
| Об'єм камери згоряння | 43 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Зелений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 23 000 ₴









