
16 кВт Котел довготривалого горіння 5 мм сталь Zubr Praktik
- В наявності
- Код: UA8570
32 500 ₴
30 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Лінійка твердопаливних котлів Зубер Praktik

представлена в 4 потужностях. - 12, 16, 20, 24 кВт. Зроблені з жаростійкої сталі завтовшки 5 мм. Котли призначені для опалення побутових приміщень із площею від 90-240 кв. м.
Бічний тип завантаження й ефективність допалювання димових газів. Утеплений декоративним кожухом (1 мм) з мінеральною ватою (30 мм), він дає змогу уникнути тепловтрати. Вода залишається гарячою максимально довго. Відповідно ресурсів (палива) ви будете витрачати на підігрівання теплоносія менше.

Особливості конструкції:
Верхня камера — для чищення теплообмінника.
Середня камера — для завантаження палива.
Нижня камера — для розпалювання й чищення від золи. Там є доступ до колосників і зольної скриньки.
Теплообмінник пластинчастий (повчастий) горизонтальний. Конвекційний гахохід у формі лабіринту з горизонтальними водяними полицями, їх усього дві й омиваються водою (теплоносій), яка циркулює в водяній сорочці котла, у такий спосіб підвищуючи ККД котла.
ККД досягає 85%. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров — приблизно 10 годин, а ось на куті — 12 годин.
Регулювання температури в системі можна контролювати за допомогою встановлення регулятора тяги з ланцюжком. Встановлюєте потрібну температуру, зазвичай 60 градусів, і вона сама відкриватиме заслінку піддування. Або можна встановити електроніку (автоматику) для автоматичного контролю температури, водночас скоротити споживання палива на 10-15%.
Конструкція теплообмінника дуже грамотна та продумана. Котел за периметром корпусу має водяну сорочку.
Заслінка поломера на виході димоходу допоможе правильно налаштувати котел, її можна зафіксувати в потрібному положенні для поліпшення тяги. Він має фіксатори положення.
Чавунні колосники — на них згоряє паливо, з них надходить повітря для процесу горіння, вироблені у формі змінних чавунних колосникових решіток.
Зольний ящик для зручного видалення золи розміщений у нижньому відсіку та входить до комплекту постачання.
Як паливо для котла підходять: дрова, деревні відходи, кам'яне вугілля, пиляльні та торф'яні брикети, торф.
Змінні дверцята — можуть бути як із лівими петлями, так і правими. І клієнт сам може їх перекидати зліва на право, як йому буде зручно в подальшій експлуатації.
Регульовані ніжки. Можна виставити за рівнем підлоги.
Комплектація
- Зоряний ящик для золи.
- Комплект для чищення (скребок для чищення та совок для видалення золи).
- Колосники чавунні.
- Термометр електронний термометр.
- Інструкція з експлуатації та гарантійний талон.

Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією «САТ»
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 145 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Торф, Кам'яне вугілля, Брикети, Тирса, Солома, Дрова, Пелети, Тріска |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм води в котлі | 50 л |
| Об'єм камери згоряння | 44 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Колір | Салатний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Глибина | 785 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 30 500 ₴









