
20 кВт Котел класичний 5 мм сталь Zubr Classic Termo
- В наявності
- Код: UA8568
29 500 ₴
27 500 ₴
-7%
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел Zubr Classic Termo (утеплений) 20 кВт

Лінійка котлів представлена в 5 потужностях. - 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Тип котла: класичний, тривалого горіння, утеплений;
Основні види палива: дрова, паливні брикети, пелети, кора, кокс, солома, торф, щепа, тирса, антрацит, буре вугілля, кам'яне вугілля;
Колосники: чавунні;
Теплообмінник: пластинчастий;
Країна виготовлення: Україна;
Час горіння на дровах: до 8 годин;
Особливостi конструкції котла :
-
Верхні дверцята під кутом дають одночасний доступ як до зони завантажувального бункера, так і до теплообмінника.
-
Нижні дверцята — для обслуговування й чищення поличника з колосниками.
-
Теплообмінник пластинчастого типу розміщений зверху в основній паливній камері та має гарне з'єднання з водяною сорочкою, що дає ефективно передавати тепло. Відповідно ККД досягає 95%.
-
Димохід круглого перерізу з діаметром 127 мм. Необхідна довжина димохода має бути не менш ніж 5-6 метрів.
-
Піддувало розміщене на нижньому дверцятах. Регулюється потік повітря за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
-
Колосники чавунні, знімні.
-
Золяний ящик міститься під колосниками, йде в комплекті.
-
Всі дверцята посилені ущільнювальним керамічним шнуром.
-
Ручки всі з термостійкого пластику.
-
Подача розташований на верхньому корпусі котла, а зворотна сторона на нижній частині ззаду.
-
Корпус котла утеплений.
До базової комплектації котла "Zubr Classic Termo" входить:
-
зольна скринька
-
термометр
-
комплект для чистки котла
-
колосники чавунні
-
в утепленному кожусі
Додатково до придбання при необхідності:
-
механічний регулятор тяги
-
автоматика (Турбіна + блок управління)
-
димохід
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Пошкою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
-
Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 140 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Торф, Кам'яне вугілля, Антрацит, Тирса, Пелети, Дрова, Брикети, Тріска |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Об'єм води в котлі | 65 л |
| Об'єм камери згоряння | 100 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Зелений |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 1030 мм |
| Діаметр димоходу | 127 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 27 500 ₴










