
10 кВт Прометей Эконом Плита
- В наявності
- Код: UA8455
13 900 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел тривалого горіння Прометей Економ Плита
Прометей Економ - це доступне і зручне рішення для опалення вашого будинку з використанням твердого палива. Ці котли забезпечують тривалість горіння до 8 годин на одному завантаженні. Вони оснащені водонаповненими колосниками, що значно підвищує коефіцієнт корисної дії (ККД).
Ці котли працюють з різними видами твердого палива, такими як антрацит, брикети, дрова, пелети, солома, торф і тирса.

Основні переваги за конструкцією та комплектацією включають:
- Компактний розмір, який легко поміщається в будь-якому приміщенні.
- Використання міцної сталі товщиною 3 мм.
- Енергонезалежність, що забезпечує надійну роботу.
- Високий ККД до 85% завдяки водонаповненим колосникам.
- Зручна система чищення через нижню камеру.
Лінійка котлів Прометей Економ доступна в різних потужностях: 10, 12, 15, 18 кВт, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для вашого будинку.


Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 70 кг |
| Види твердого палива | ДСП, МДФ, Стружка, Лушпиння зернових, Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Кокс, Торф |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 31 л |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Управління | Механічне |
| Колір | Коричневий |
| Об'єм води в котлі | 28 л |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Товщина сталі | 3 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 10 |
- Ціна: 13 900 ₴








