
25 кВт Прометей Люкс
- В наявності
- Код: UA3381
28 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел шахтного типу Прометей Люкс 25 кВт
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Прометей Люкс", який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса, і побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді і більше), на вугіллі до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.

Утеплений твердопаливний котел шахтного типу Прометей Люкс (10-25 кВт), спроєктований для найбільшого комфорту. Для полегшення експлуатації, котел може бути обладнаний терморегулятором і автоматикою. Однією з ключових особливостей цієї моделі є велика і глибока топкова камера, а також покращений теплообмінник для максимального підвищення коефіцієнта корисної дії (ККД). Крім того, існує можливість встановлення турбіни, механічного терморегулятора і навіть електричного ТЕНа, які допоможуть вам ефективно економити паливо і відповідно - гроші.
Котел Прометей Люкс виготовлений з високоміцної сталі товщиною 4 мм і забезпечує надійну роботу протягом 20 років за правильної експлуатації. Цей котел працює на всіх видів твердого палива, включаючи антрацит, брикети, дрова, кору, пелети, солому, торф і тирсу.
Основні переваги за конструкцією та комплектацією включають:
- Використання міцної сталі 09Г2С, з якої виготовлений котел, що гарантує службу протягом 20 років при правильній експлуатації.
- Велика і глибока топкова камера, яка дозволяє завантажувати дрова розміром від 45 до 55 см.
- Наявність форсунки для додаткового допалювання газів.
- Покращений теплообмінник, який підвищує ККД до 85%.
- Велика топкова камера з об'ємом від 65 до 110 літрів.
- Ручки, виготовлені з вогнетривкого пластика.
- Чавунні колосники, стійкі до прогорання.
- Укомплектований обшивкою, яка убезпечує процес експлуатації та зберігає згенероване тепло.
- Варіанти як ручного, так і автоматизованого управління.
- Розмір паливного бункера достатній для горіння до 12 годин.
- Час безперервної роботи цієї моделі на одному завантаженні палива становить від 12 до 15 годин.
Лінійка котлів Прометей Люкс доступна в різних потужностях: 10, 12, 15, 18, 20 і 25 кВт. Крім того, вертикальний паливний бункер дозволяє завантажувати дрова як вертикально, так і горизонтально для забезпечення максимального комфорту користувача.
Відео відгук: "Котел Холмова. Переваги і недоліки"
Відео огляд: "Котел Холмова в роботі"
Чому котел Бізон горить так довго?

Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто основна частина є вертикальною топкою та розміщеної біля неї теплообмінної камерою. Камери поділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим з топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою і перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
У базову комплектацію котла від 10 до 55 кВт входить:
-котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
-термометр осьовий;
-знімні чавунні колосники(за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних 10-15 кВт + 1200грн до вартості, 20-25 кВт +1350грн;
-гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
-механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Характеристики твердопаливного котла Бізон
|
Потужність (кВт) |
10 |
12 |
15 |
20 |
25 |
40 |
55 |
|
Опаливаемая площа (м2) |
35-100 |
70-120 |
До 150 |
До 200 |
До 250 |
200 - 400 |
До 550 |
|
Види палива |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
|
Час роботи на одному завантаженні |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
8 – 16 годин |
|
Температура води на виході (град.З) |
45 - 90 |
45 - 90 |
45 - 90 |
45 - 90 |
45 - 90 |
45 - 90 |
45 - 90 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
|
Допустимий тиск (бар) |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Об'єм води в котлі (л) |
65 |
75 |
80 |
95 |
120 |
135 |
150 |
|
Товщина сталі |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
Внутр.-4мм наруж. - 3мм |
|
Форсунка (мм) |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
10 |
|
Темпообменник |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
2 шт. гориз-ний |
2 шт. верти-ний |
2 шт. верт-ний |
Наші переваги
![]() |
![]() |
![]() |
|
Актуальні ціни та наявність товарів |
Сервісне обслуговування |
Гнучке ціноутворення, знижки |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Співвідношення ціна якість |
Доставка в будь-який регіон України |
Грамотний персонал, професійна консультація |
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт додатково оплачує. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- ― Доставка кур'єром
- ― НОВА ПОШТА




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прометей |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 180 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Об'єм води в котлі | 54 л |
| Об'єм камери згоряння | 110 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 780 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 480 мм |
- Ціна: 28 500 ₴














