
20 кВт Котел класичний 5 мм сталь Kraft серия А с автоматическим управлением
- Немає в наявності
- Код: UA8524
31 200 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Бюджетний котел Kraft серія А 20 кВт з автоматичним управлінням
- Для опалення будинку площею до 200 м.кв.
- Сталь 5 мм
- Чавунні колосники
- Енергонезалежність
- Автоматика Novosolar
Бюджетний котел Kraft серії А - це універсальний котел, що працює на будь-якому виді палива (тверде паливо). Основне призначення цього котла полягає в опаленні невеликих будинків та інших приміщень) площею до 180 м.кв. Він може управлятися як механічним регулятором тяги, так і можлива комплектація електронним управлінням.

Особливість моделі серії А в тому, що при невеликій ширині цей котел легко впишеться в інтер'єр, де передбачено місце для установки габаритного обладнання. Для того, щоб не «з'їдати» місце по боках від котла, підключення механічного регулятора передбачено зверху (на верхній площині). Вентилятор також може бути підключений як з боку (справа або зліва), так і фронтально, в нижні дверцята котла. Якщо ви вирішили придбати твердопаливний котел з автоматикою, то для підключення вентилятора в комплекті поставляється адаптер, який захистить вентилятор від пилу і трісок, які можуть падати на нього зверху.
Димар виведений горизонтально тому і має шибер для регулювання тяги, необхідної для правильної роботи котла.
Товщина котельні сталі та теплообмінника 5 мм забезпечує роботу котла протягом 12-15 років.
Колосники, які застосовуються в даній моделі, виготовлені з товстого чавуну, дозволяє безпечно використовувати в якості палива висококалорійне вугілля.
Завдяки великим завантажувальним дверцятам в котел можна завантажувати поліна великого діаметра. Для тих, хто планує використовувати для опалення вугілля, завантажувальні двері виконані під нахилом. Це зроблено для того, щоб вугілля було зручно засипати. Топка великого обсягу дозволить горіти одній закладці дров протягом 5-6 годин. На вугіллі ж ця модель зможе працювати протягом 10-12 годин.
Завдяки зручному доступу до теплообмінника і його великому діаметру ходів котел чиститься дуже легко, і це не займає багато часу. Для зручності чищення в зольний ящик передбачений лоток для збору золи.

Переваги:
- ККД - 85%;
- Можливість установки механічного регулятора тяги забезпечує незалежність котла;
- Можливість використовувати різне паливо;
- Заводське виробництво;
- Кожен примірник перевіряється на герметичність;
- Безкоштовна доставка безпосередньо додому в будь-яку точку України;
- Клапан безпеки та інструмент для чищення в комплекті.

Комплектація
Комплект поставки включає в себе:
- • котел
- • автоматика управління (електроніка) *;
- • нагнітаючий вентилятор *;
- • міра (сривних) клапан - для безпеки (Німеччина);
- • інструмент для чищення котла;
- • лоток для збору золи;
- • паспорт (інструкція з експлуатації).
* - у випадку комплектації з автоматикою та вентилятором.
** - зображення, схеми та відтінок котла на сайті може відрізнятися від реального. Принципові моменти прохання уточнювати у менеджера.
Габарити:
| B, | мм - | 510 |
| H, | мм - | 910 |
| H1, | мм - | 690 |
| H2, | мм - | 224 |
| L, | мм - | 930 |

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 155 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Об'єм води в котлі | 51 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 510 мм |
- Ціна: 31 200 ₴








