
18 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КО-18 БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
- В наявності
- Код: UA3627
21 700 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КО-18 БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Новий класичний котел КО-18 для використання в системах опалення житлових будинків площею до 180 м2.
Спроектований, як універсальний, невибагливий до палива і типу систем опалення. Відповідає всім нормам і правилам з виготовлення та використання твердопаливних котлів. Надійна, сталевий, зварна конструкція з водяними колосниковими гратами.
За бажанням споживача може бути в базовій комлектації або бути укомплектованим механічним регулятором потужності, а також електронним блоком управління.
Котли серії КО - це надійні, невибагливі, прості у використанні, а головне мають відносно невисоку вартість від виробника «Котлант» в Україні.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 121 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кам'яне вугілля, Торф, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 50 л |
| Площа обігріву | 180 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 850 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 5 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 745 |
| Глибина камери згоряння, мм | 410 |
| Макс. температура, °C | 90 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 100-240 |
- Ціна: 21 700 ₴




