
12 кВт KOTLANT-КОТЛАНТ КТ-12П З МЕХАНІЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЯГИ
- В наявності
- Код: UA3606
19 700 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
ТВЕРДОПАЛИВНИЙ КОТЕЛ КТ-12П З МЕХАНІЧНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ТЯГИ
Котел серії КТ-12П це надійний твердопаливний котел з плитою. Виготовлений з жаростійкої сталі товщиною 4 мм.
Використовують для опалення житлових будинків до 125 м2, а також для приготування їжі.
Такой котел удобный, практичный и многофункциональный, он представляет собой выгодное сочетание эффективности, качества и цены.
Котел оснащен водоохладительной трубной решеткой, которая обеспечивает долговечность при использовании любых видов топлива.
Котел КТ-12П спроектирован, как универсальные и нетребовательные к топливу и типу системы отопления.
Преимущества:
- Толщина стали 4 мм;
- Увеличенный объём камеры сгорания;
- Расширенные габариты загрузочного окна;
- Плита из высококачественного чугуна;
- Высокий КПД;
- Лучшая цена на рынке.
Как заказать:
- Заказ можно оформить через корзину на сайте
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kotlant |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 113 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Кам'яне вугілля, Торф, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 42 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Глибина | 795 мм |
| Діаметр димоходу | 128 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота димоходу (мін. допустима), м | 5 |
| Висота від підлоги до центру димоходу, мм | 745 |
| Глибина камери згоряння, мм | 350 |
| Макс. температура, °C | 90 |
| Робочий тиск, бари | 1,5 |
| Температура продуктів згоряння, °C | 100-240 |
- Ціна: 19 700 ₴




