
16 кВт Котел довготривалого горіння 5 мм сталь Kraft серия А с автоматическим управлением
- В наявності
- Код: UA4771
26 600 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Бюджетний котел Kraft серія А 16 кВт з автоматичним управлінням
- Для опалення будинку площею до 160 м кв.
- Сталь 5 мм.
- Чавунні колосники
- Енергонезалежність
- Автоматика Novosolar
Бюджетний котел Kraft серії А — це універсальний котел, що працює на будь-якому різновиді палива (тверде паливо). Основне призначення цього котла полягає в опалюванні невеликих будинків (і інших приміщень) площею до 180 м. Кв. Він може керуватися як механічним регулятором тяги, так і можлива комплектація електронним керуванням.

Особливість моделі серії А в тому, що за невеликої ширини цей котел легко впишеться в інтер'єр, де передбачено місце для встановлення габаритного обладнання. Для того, щоб не «з'їдати» місце по боках від котла, під'єднання механічного регулятора передбачене зверху (на верхній площині). Вентилятор також може бути під'єднаний як із боку (праворуч або ліворуч), так і фронтально, у нижні дверцята котла. Якщо ви вирішили придбати твердопаливний котел із автоматикою, то для під'єднання вентилятора в комплекті постачається адаптер, який захистить вентилятор від пилу та щіпок, які можуть падати на нього зверху.
Димохід виведений горизонтально назад і має шибер для регулювання тяги, необхідної для правильної роботи котла.
Товщина котельної сталі топки та теплообмінника 5 мм забезпечує роботу котла впродовж 12-15 років.
Колосники, що застосовуються в цій моделі, виготовлені з товстого чавуну, дають змогу безпечно використовувати як паливо висококалорійне вугілля.
Завдяки великим завантажувальним дверцятам у котел можна завантажувати полення великого діаметра. Для тих, хто планує використовувати для опалення вугілля, завантажувальні двері виготовлені під нахилом. Це зроблено для того, щоб вугілля було зручно засипати. Топка великого об'єму дасть змогу горіти одній закладці дров упродовж 5-6 годин. На вугіллі ця модель зможе працювати впродовж 10-12 годин.
Завдяки зручному доступу до теплообмінника та великому діаметру його ходів котел чиститься дуже легко, і це не займає багато часу. Для зручності чищення в зольний ящик передбачений лоток для збирання золи.

Переваги:
- ККД — 85%;
- Можливість встановлення механічного регулятора тяги забезпечує енергонезалежність котла;
- Можливість використовувати різноманітне паливо;
- Заводське виробництво;
- Кожен екземпляр перевіряється на герметичність;
- Безплатна доставка безпосередньо додому в будь-яку точку України;
- Клапан безпеки та інструмент для чищення в комплекті.

Комплектація
Комплект постачання містить:
- • котел
- • автоматика керування (електроніка) *;
- • нагнітальний вентилятор *;
- • захід (стривні) клапан — для безпеки (Німеччина);
- • інструмент для чищення котла;
- • лоток для збирання золи;
- • паспорт (інструкція з експлуатації).
* — у разі комплектації з автоматикою та вентилятором.
** — зображення, схеми та відтінок котла на сайті може відрізнятися від реального. Принципові моменти прохання уточнювати в менеджера.
Габарити:
| B, | мм — | 510 |
| H, | мм — | 910 |
| H1, | мм — | 690 |
| H2, | мм — | 224 |
| L, | мм — | 1030 |

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через кошик на сайті
- Зателефонувавши за зазначеними номерами на сайті
- Замовити зворотний безплатний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється на всій території України.
Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром Києвом
- Самовитяг
- Міст ЕКСПРЕС







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 148 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Кам'яне вугілля, Дрова, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм води в котлі | 44 л |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 1030 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 16 |
- Ціна: 26 600 ₴








