
Котел твердопаливний Буржуй До-12 кВт димар вгору (4 мм)
- В наявності
- Код: UA3304
15 100 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел твердопаливний Буржуй До-12 кВт димар вгору (4 мм)
Буржуй До-12 кВт – твердопаливний котел без плити, з виходом димоходу вгору, виготовлений з високоякісної сталі товщиною 4 мм. Працює на всіх видах твердого палива: дрова, вугілля, тирса, брикети, обрізки гілок.
Переваги:
- Тривалість горіння на одному завантаженні палива до 8 годин (у залежності від виду спалюваного палива).
- Чавунні колосники – запорука довгої служби котла.
- Універсальність підключення – котел має чотири патрубки для установки в систему опалення, що дозволяє підключити його як з лівого, так і з правого боку. Незадіяні виходи закриваються заглушками, які йдуть в комплекті.

- У верхній і нижній частинах камери згоряння встановлені два наповнених водою теплообмінника, дно також обладнано водяною сорочкою. При нагріванні досягається оптимальне співвідношення потужності котла до об'єму води в ньому. Це дозволяє отримати максимум тепла від палаючого палива і запобігає закипання води, збільшуючи термін служби виробу. Теплообмінники виконані з цільного листа стали, без додаткових зварних швів.

- Можливість установки електричного Тена – до котла можна підключити електричний ТЕН і автоматику. ТЕН підтримує безперервну роботу котла в разі відсутності твердого палива, дозволяє утримувати температуру води в системі на рівні 5-10 °С.

- Котел також працює як батарея – котел може віддавати тепло від поверхні стінок.

Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Об'єм води в котлі | 48 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 718 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 459 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата твердого палива | 0.8 кг/год |
- Ціна: 15 100 ₴


