Доставка!

Теплоакумулятор ALTEP ТА1н-800 л. (утеплений)
- В наявності
- Код: UA3716
32 300 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний теплоакумулятор Альтеп призначений для накопичення, збереження і передачі у вигляді гарячої води в систему опалення. У тих випадках, коли потрібно поступове накопичення енергії з метою згладжування піків теплоспоживання.
В ході роботи твердопаливний котел скидає зайву теплову енергію в ємність - саме так відбувається накопичення теплової енергії, яку після згоряння залишків палива, система використовує для підтримки оптимальної температури в приміщенні.
Буферні ємності розраховані на тривалу роботу без нагляду при дотриманні правил монтажу та експлуатації - система опалення стає повністю автоматизованою.
Теплоізоляція від 200 до 1500 л. — 100 мм.: водовідштовхувальна тканину Кордура – тканина володіє міцністю і легкістю.
Завдяки особливостям плетіння полотна і нанесення на внутрішню частину тканини поліуретанового і полівінілхлоридного покриття, яке не допускає збирання бруду між волокнами, володіє відмінною зносостійкістю і водонепроникністю.
Відмінно протистоїть вигорання і впливу ультрафіолету.
Для утеплення використовується мінеральна вата ISOVER Теплий Дім
Теплоізоляція - шкірозамінник і пінополіуретан.
варіант виконання
ТА1н.500
ТА1н.800
ТА1н.1000
ТА1н.1500
ТА1н.2000
ТА1н.3000
ТА1н.4000
ТА1н.5000
ТА1н.6000
ТА1н.7000
V бак, л
480
780
990
1440
2050
2890
3875
4880
5850
6850
Габарити, мм
H
1970
2075
2080
2145
2235
2315
2400
2900
3400
3900
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
ød
450
600
700
850
1000
1150
1300
1300
1300
1300
øD
600
750
850
1000
1200
1400
1600
1600
1600
1600
øD1
800
950
1050
1200
1400
1600
1800
1800
1800
1800
приєднувальні розміри, мм
h1
75
75
75
100
100
105
105
105
105
105
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
¾ "
h2
265
315
315
365
415
455
500
500
500
500
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
h3
850
900
900
950
1000
1040
1085
1085
1085
1085
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
1"
h4
280
330
330
380
430
470
515
515
515
515
1½"
1½"
1½"
1½"
2"
2"
2"
2"
3"
3"
h5
1680
1730
1730
1780
1830
1870
1915
2415
2915
3415
1½"
1½"
1½"
1½"
2"
2"
2"
2"
3"
3"
h6
410
470
470
510
560
600
645
645
645
645
1½"
1½"
1½"
1½"
2"
2"
2"
2"
3"
3"
h7
1570
1620
1620
1670
1720
1760
1805
2305
2805
3305
1½"
1½"
1½"
1½"
2"
2"
2"
2"
3"
3"
Маса (без води), кг
161
207
237
278
345
490
575
672
752
832
Площа теплообмінника, м2
1,4
1,65
1,8
1,8
2,4
Узгодження з замовником
H - патрубок підключення групи безпеки;
h1 - патрубок для зливу теплоносія;
h2, h3 - патрубки підключення нижнього теплообмінника;
h4-h7 - патрубки подавальних і зворотних магістралей;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 171 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Матеріал бака-акумулятора | Вуглецева сталь |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 1.65 кв.м |
| Об'єм бака | 800 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2075 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 750 мм |
| Товщина ізоляції | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Altep |
- Ціна: 32 300 ₴








