Доставка!

120 кВт Пелетний котел (горелка+шамот) 6 мм сталь Altep Duo Uni Pellet (KT-2EPG) Plus
- В наявності
- Код: UA3457
387 400 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Altep Duo Uni Pellet — пеллетный твердотопливный котел с автоматической и ручной загрузкой топлива.
- Максимальний показник ККД для твердопаливного котла (від 91%).
- Широкий вибір потужностей, підійде як для побутових,так і для технічних приміщень.
- Пальник з функцією автоматичного чищення входить у вартість котла.
- Топка значних розмірів з пелетної пальником.
- У котлі присутня система автоматичного займання палива.
- Керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
- Водяна колосникова решітка.
- Можливість ручного завантаження.
- Можливість програмування.
Доставка:
Доставка замовлень здійснюється на всій території України. Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Товар постачається за передоплатою, або за умов оплати накладеним платтям. Тобто оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежі (процент перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт оплачує додатково. Вартість переведення накладеної платежі 2% від суми.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Транспортна компанія
- Нова Пошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.31 кг |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Площа обігріву | 1200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2210 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Потужність номінальна (кВт) | 120 |
| Тип промислового котла за виглядом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
- Ціна: 387 400 ₴







