Доставка

Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 3000 л)
- В наявності
- Код: UA3317
63 200 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 3000 л) необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоаккулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутня. Ізоляція виконується з пінополіуретану, товщина якого 5 див. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.
Найчастіше теплоакумулятор встановлюється в ті системи опалення, де основною ланкою є твердопаливний котел. Пристрій продовжує термін роботи котла на одному завантаженні, тим самим знижуючи навантаження на сам котел, а також економлячи саме паливо. По суті, теплоакумулятор виступає в ролі сполучної ланки, що з'єднує котел з усією системою опалення. Ємності резервуара в 3000 літрів достатньо для установки його в житлове та нежитлове приміщення.
Додаткові опції:
теплообмінник (ДУ15) на 9 кВт (11м.) - 4580 грн;
теплообмінник 12 кВт (15м.) - 6235 грн;
теплообмінник 16 кВт (20м.) - 7730 грн;
теплообмінник 24 кВт (25м.) - 9980 грн.
Місце під ТЕН - 200 грн.
Особливості та переваги акумулюючого бака:
Економія тепла;
Подовжує термін "життя" котла;
Врятує при перегріві і відключення світла
Економія часу;
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 305 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм бака | 3000 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 1320 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Bizon |
- Ціна: 63 200 ₴


