Доставка!

400 л Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор )
- В наявності
- Код: UA3305
20 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 400 л) необхідний для того, щоб забезпечити повноцінну роботу систем опалення, а також систем кондиціонування. Пристрій являє собою закриту посудину. Такого роду вироби здатні працювати під великим тиском рідини, яка виступає в ролі теплоносія. Теплоаккулулятор виготовляється з якісної чорної сталі. Внутрішнє покриття відсутня. Ізоляція виконується з пінополіуретану, товщина якого 5 див. Обшивка може мати червоний або синій колір. Вихідні патрубки оснащені внутрішнім гвинтом.
Найчастіше теплоакумулятор встановлюється в ті системи опалення, де основною ланкою є твердопаливний котел. Пристрій продовжує термін роботи котла на одному завантаженні, тим самим знижуючи навантаження на сам котел, а також економлячи саме паливо. По суті, теплоакумулятор виступає в ролі сполучної ланки, що з'єднує котел з усією системою опалення. Ємності резервуара в 400 літрів достатньо для установки його в житлове та нежитлове приміщення.

Найчастіше теплоакумулятор встановлюється в ті системи опалення, де основною ланкою є твердопаливний котел. Пристрій продовжує термін роботи котла на одному завантаженні, тим самим знижуючи навантаження на сам котел, а також економлячи саме паливо. По суті, теплоакумулятор виступає в ролі сполучної ланки, що з'єднує котел з усією системою опалення. Ємності резервуара в 400 літрів достатньо для установки його в житлове та нежитлове приміщення.
Додаткові опції:
теплообмінник (ДУ15) на 9 кВт (11м.) - 4580 грн;
теплообмінник 12 кВт (15м.) - 6235 грн;
теплообмінник 16 кВт (20м.) - 7730 грн;
теплообмінник 24 кВт (25м.) - 9980 грн.
Місце під ТЕН - 200 грн.
теплообмінник (ДУ15) на 9 кВт (11м.) - 4580 грн;
теплообмінник 12 кВт (15м.) - 6235 грн;
теплообмінник 16 кВт (20м.) - 7730 грн;
теплообмінник 24 кВт (25м.) - 9980 грн.
Місце під ТЕН - 200 грн.
Особливості та переваги акумулюючого бака:
![]() |
Економія тепла; |
![]() |
Подовжує термін "життя" котла; |
![]() |
Врятує при перегріві і відключення світла |
![]() |
Економія часу; |
![]() |
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 77 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм бака | 400 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 770 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
- Ціна: 20 900 ₴



