
350 л Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор )
- В наявності
- Код: UA3304
18 800 ₴
Принцип роботи пристрою досить простий. Паливо, що згорає в камері котла, забезпечує нагрівання рідини в системі. В буферну ємність надходять надлишки тепла. Коли котел перестає працювати, то тепло, накопичене в теплоакумуляторах, починає розподілятися по радіаторів, тим самим зберігаючи комфортні умови в приміщенні.
Буферна ємність, обсяг якої досягає 350 літрів, підійде для установки в приватний будинок, який має невелику площу. Даний вид теплоаккумулятора є самим малогабаритним. Основною перевагою даного устаткування є можливість накопичити достатньо енергії, яку віддає теплогенератор.
Комплектація: на вибір розташування основних згонів під 0°, 90° або 180°, термометр (2-3 шт); основні згони 250-500 л. - ДУ40; 800-3000 л. - ДУ50); (згони під термометри - ДУ15).
Даний тип теплоаккумулятора підійде для використання в системах опалення, де в якості джерела енергії використовується:
- шахтний колодязь, потужність якого в межах 12кВт;
- піролізний котел потужністю 12 кВТ;
- електричний котел потужністю до 3 кВт.
- теплообмінник (ДУ15) на 9 кВт (11м.) - 4580 грн;
- теплообмінник 12 кВт (15м.) - 6235 грн;
- теплообмінник 16 кВт (20м.) - 7730 грн;
- теплообмінник 24 кВт (25м.) - 9980 грн.
Особливості та переваги акумулюючого бака:
![]() |
Економія тепла; |
![]() |
Подовжує термін "життя" котла; |
![]() |
Врятує при перегріві і відключення світла |
![]() |
Економія часу; |
![]() |
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива. |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм бака | 350 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 770 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
- Ціна: 18 800 ₴



