Доставка!

Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 250 л)
- В наявності
- Код: UA3303
12 900 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Буферна ємність Bizon термо (утеплений теплоакумулятор 250 л). Для того, щоб забезпечити комфорт своєму житлу власники невеликих будинків продумують систему опалення до найдрібніших подробиць. Теплоакумулятор на 250 літрів дозволяє не тільки підвищити ефективність опалювальної системи в цілому, але і заощадити кількість споживаного палива.
Принцип роботи пристрою досить простий. Паливо, що згорає в камері котла, забезпечує нагрівання рідини в системі. В буферну ємність надходять надлишки тепла. Коли котел перестає працювати, то тепло, накопичене в теплоакумуляторах, починає розподілятися по радіаторів, тим самим зберігаючи комфортні умови в приміщенні.
Буферна ємність, обсяг якої досягає 250 літрів, підійде для установки в приватний будинок, який має невелику площу. Даний вид теплоаккумулятора є самим малогабаритним. Основною перевагою даного устаткування є можливість накопичити достатньо енергії, яку віддає теплогенератор.
Комплектація: на вибір розташування основних згонів під 0°, 90° або 180°, термометр (2-3 шт); основні згони 250-500 л. - ДУ40; 800-3000 л. - ДУ50); (згони під термометри - ДУ15).
Даний тип теплоаккумулятора підійде для використання в системах опалення, де в якості джерела енергії використовується:
шахтний колодязь, потужність якого в межах 12кВт;
піролізний котел потужністю 12 кВТ;
електричний котел потужністю до 3 кВт.
Додаткові опції:
теплообмінник (ДУ15) на 9 кВт (11м.) - 4580 грн;
теплообмінник 12 кВт (15м.) - 6235 грн;
теплообмінник 16 кВт (20м.) - 7730 грн;
теплообмінник 24 кВт (25м.) - 9980 грн.
Місце під ТЕН - 800 грн.
Особливості та переваги акумулюючого бака:
Економія тепла;
Подовжує термін "життя" котла;
Врятує при перегріві і відключення світла
Економія часу;
Істотно скорочує і оптимізує споживання палива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 57 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Об'єм бака | 250 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Діаметр (без ізоляції) | 640 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
- Ціна: 12 900 ₴


