Доставка!

200 кВт Жаротрубний Котел 6 мм сталь Altep MAX
- В наявності
- Код: UA2819
251 400 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ALTEP MAX — це жаротрубні промислові опалювальні котли з ручним завантаженням палива, що встановлюються в транспортабельних та стаціонарних котельних з закритими системами теплопостачання.
Дана серія котлів відрізняється деякими перевагами:
- Стабільно високий показник ККД (від 86%)
- Широкий діапазон вибору потужності.
- Камера згоряння значних розмірів.
- Чавунна решітка з водозаполненной основою під колосники.
Альтеп Макс може опалювати побутові, промислові, а також технічні приміщення. Переважно використовуються такі види палива:
- кам'яного вугілля
- дерев'яних полін
- антрациту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.59 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 784 л |
| Об'єм камери згоряння | 0.39 л |
| Площа обігріву | 2000 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Тип промислового котла за виглядом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла з конструктивних особливостей | Водотрубний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
- Ціна: 251 400 ₴





