Доставка!

700 кВт Котел промисловий на био топливе 6 мм сталь Altep Bio
- В наявності
- Код: UA2814
877 700 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BIO — серія котлів Альтеп на трісках з автоматичним і ручним завантаженням палива
Паливо: відходи деревини, тирса, тирса, тирса фракцією не більше 15х35х80 мм
• ККД — від 86%
• великий діапазон вибору потужності.
• керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
• в котлі встановлена система автоматичного пожежогасіння.
• невибагливий до якості палива (можлива також різна вологість)
• можливість експлуатації котла з ручним завантаженням палива.
• можливість зміни положення бункера.
• можливість збільшення ємності бункера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Вид теплоносія | Вода |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Тип промислового котла за видом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла за конструктивними особливостями | Водотрубний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
| Види палива | |
| Види твердого палива | Тріска, Тирса |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1820 мм |
| Ширина | 2580 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 0.7 кВт |
| Потужність номінальна (кВт) | 700 |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Площа обігрівання | 7000 кв.м |
| Стан | Нове |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димохід |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 877 700 ₴





