Доставка!

300 кВт Котел промисловий на био топливе 6 мм сталь Altep Bio Uni
- В наявності
- Код: UA2799
418 400 ₴
+380 (95) 852-98-88
менеджер
- +380 (98) 852-99-88менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BIO UNI — це універсальний промисловий котел з можливістю ручного і автоматичного завантаження палива.
Можливе паливо для експлуатації: антрацит, кам'яне вугілля, дрова.
Дана модель застосовується як для обігріву житлових, так і технічних приміщень.
• великий діапазон вибору потужності.
• велика і глибока камера згорання палива..
• керамічні каталізатори, що стабілізують процес згоряння палива.
• колосникова решітка з жаростійкого чавуну (котел максимально довговічний).
• можливість установки пальника з функцією авторозжига.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Види твердого палива | Дрова, Кам'яне вугілля, Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Червоний |
| Площа обігріву | 3000 кв.м |
| Потужність номінальна | 0.3 кВт |
| Об'єм води в котлі | 1200 л |
| Вага | 2.5 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2400 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Тип теплоносія | Вода |
| Максимальна температура теплоносія | 90 град. |
| Потужність номінальна (кВт) | 300 |
| Тип промислового котла за виглядом теплоносія | Водогрійний |
| Тип промислового котла з конструктивних особливостей | Водотрубний |
| Тип промислового котла за типом палива | Твердопаливний |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 418 400 ₴




