
16 кВт Котел довготривалого горіння 4 мм Макситерм МАСТЕР
- В наявності
- Код: UA4815
26 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел Макситерм Мастер тривалого горіння - потужністю 16; 21; 26; 31 кВт
Котел Макситерм Мастер – котел тривалого горіння з розгорнутим теплообмінником. Серія моделей котлів представлена потужністю 16; 21; 26; 31 кВт. Котел опалює площу від 160 до 310 кв.м. Працює на усіх типах твердого палива.
Переваги котла Макситерм Мастер:
- Котел має надійну сталеву конструкцію товщинною 4 мм.
- Котел має водонаповненні колосники з цільнотянутої труби (труби без зварного шву)
- Котел має компактні габаритні розміри та містку топочну камеру.
- Котел має термометр для визначення температури води в котлі та системі опалення.
- Котел має розгорнутий теплообмінник над топочною камерою.
- Котел має доступ до колосників через нижні дверцята, з’ємний піддон для золи.
- У котла зручні пластикові ручки, що не нагріваються в процесі експлуатації.
- Котел має фланець для встановлення механічного регулятора тяги.
- Фланець для встановлення вентилятора знаходиться з тильної частини котла. Вентилятор подає повітря під колосник та додатково через форсунки в топочній камері здійснюється вторинна подача повітря для повного допалювання палива.
Характеристики серії котлів Maxiterm Мастер: 16; 21; 26; 31 кВт
|
Модель котла Макситерм |
Мастер 16 |
Мастер 21 |
Мастер 26 |
Мастер 31 |
|
Потужність котла, кВт |
16 |
21 |
26 |
31 |
|
Площа опалення, кв.м. |
160 |
210 |
260 |
310 |
|
Тип котла |
котел тривалого горіння |
|||
|
Матеріал котла |
сталь - 4 мм |
сталь - 4 мм |
сталь - 4 мм |
сталь - 4 мм |
|
Тип палива |
дрова, вугілля, паливні брикети |
|||
|
Коєфіцієнт корисної дїї (ККД) % |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Об'єм води в котлі, л |
45 |
55 |
70 |
90 |
|
Робочий тиск в котлі, мПа |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
0,2 |
|
Вихід димоходу |
круглий димохід |
|||
|
Діаметр димоходу, мм |
159 |
159 |
159 |
178 |
|
Розміри дверці завантаження палива |
310х220 |
350х220 |
380х220 |
380х240 |
|
Об'єм топочної камери, л |
54 |
54 |
87 |
107 |
|
Висота топочної камери, мм |
440 |
500 |
550 |
550 |
|
Ширина топочної камери, мм |
310 |
350 |
380 |
380 |
|
Глибина топочної камери, мм |
400 |
400 |
420 |
510 |
|
Тип колосників |
водонаповнені колосники |
|||
|
Висота котла, мм |
1225 |
1285 |
1335 |
1335 |
|
Ширина котла, мм |
470 |
510 |
540 |
540 |
|
Глибина котла, мм |
740 |
740 |
760 |
850 |
|
Вага котла, кг |
180 |
200 |
220 |
245 |
Переваги котлів Максітерм моделі МАСТЕР
- Надійна сталева конструкція завтовшки 4 мм, «водяна сорочка» між теплообмінником і корпусом,
- Водоохолоджуваний колосник.
- Розгорнутий теплообмінник
- Термометр для визначення температури води в котлі.
- Компактні габаритні розміри У 1225 х Ш 470 х Г 740 і містка топка В 440 х Ш 310 х Г 400
- Технологічні виходи з тильної частини котла та круглий газохід на задній панелі, також патрубок для зливу води та встановлення клапана скидання тиску
- Нижня дверцята із заслінкою для регулювання кількості подавання повітря, зручний піддон для золи
- Доступ до колосників через нижню дверцята
- Пластикові ручки, що не нагріваються, всі дверцята котла ущільнені склокерамічним шнуром, спеціальні петлі з можливістю регулювання.
- Корпус котла утеплений мінеральною ватою
- Можливість встановлення механічного регулятора тяги
- Можливість встановлення нагнітального вентилятора на тильну сторону котла, вентилятором повітря подається під лосник і додатково через форсунки в топковій камері здійснюється вторинне подавання повітря для повного допалювання палива.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через кошик на сайті
- Зателефонувавши за зазначеними номерами на сайті
- Замовити зворотний безплатний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється на всій території України.
Надсилання замовлень здійснюється в термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, за наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безплатна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз












| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MaxiTerm |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 180 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм води в котлі | 45 л |
| Об'єм камери згоряння | 54 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1225 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість встановлення регулятора тяги | Да |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Потужність номінальна (кВт) | 16 |
| Розмір топки (ВхШхГ), мм | 440х310х400 |
| Тип лосників | водоохолоджувані |
| Товщина металу, мм | 4 |
| Утеплення | Мінеральна вата |
- Ціна: 26 500 ₴










