
Шахтний котел Холмова BIZON FS Стандарт 99 кВт Сталь 4 мм (Найбільша топка)
- В наявності
- Код: UA2011
113 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Bizon FS Стандарт" Найбільша топка на ринку України
Твердопаливний котел шахтного типу Бізон 99 квт призначений для обігріву помежений житлових і промислових до 1000 м2
Вам набридло сплачувати великі рахунки за комунальні платежі або чергувати біля котла і постійно підкидати піч при цьому витрачаючи велику кількість палива?
Пропонуємо вашій увазі котел який працює за принципом котла Холмова, Кірша, котел шахтного типу
Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса, і побутові відходи.
Особливістю є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол
Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді і більше), на вугіллі до 5 діб.
Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто основна частина є вертикальною топкою та розміщеної біля неї теплообмінної камерою. Камери поділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим з топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою і перегородкою.
Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Переваги:
-Велика завантажувальна топка
-Всеїдність котла (котел утилізатор)
-Тривалість роботи на одному завантаженні від 12 годин на механічному регуляторі тяги, з автоматикою від 20 ч.
-Жаростійка котлова сталь 4/5/6 мм є можливість вибору
-Безкоштовна доставка на вашу адресу по Україні
-Відправляємо котел без передоплат та переплат
-Кожен котел перевіряється при виготовленні і перед відправкою
Важливо: не тільки враховувати площу вашого будинку, а приміщення і кількість води в системі опалення, вид батарей, висоту стель, і тепло втрати приміщення.
Для правильного підбирання та вибору котли ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям або вказати ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо у зручний для вас час.
Консультації безкоштовні
Чому котел Бізон горить так довго? |
|
|
У базову комплектацію котла від 6 - до 99 кВт входить:
- котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники(за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних
- гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Безкоштовна доставка на вашу адресу по Україні 1-3 дні!
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Ін-Тайм
- МістЕКСПРЕСС
- НОВА ПОШТА


75 кВт

99 кВт і 40 кВт

99 кВт Термо

99 кВт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Пелети, Тріска, Антрацит, Дрова, Брикети, Тирса |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 99 кВт |
| Об'єм води в котлі | 350 л |
| Площа обігріву | 1000 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1580 мм |
| Глибина | 1210 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Ширина димоходу | 159 |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 530 кг |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість завантажень палива на добу | 1 раз/добу |
- Ціна: 113 500 ₴











