
Шахтний котел Холмова BIZON FS Стандарт 40 кВт Сталь 4 мм (Саме велике топка)
- В наявності
- Код: UA2000
62 400 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтиного типу "Bizon FS Стандарт" Найбільша топка на ринку України
Твердопаливний котел шахтного типу Бізон 40 квт призначений для обігрівання приміщень житлових і промислових до 400 м2
Вам набридло платити великі рахунки за комунальні платежі або чергувати в котла та постійно підкидати піч, водночас витрачаючи велику кількість палива?
Пропонуємо до вашої уваги котел, який працює за принципом котла Холмова, Кірша, котел шахтного типу
Цей котел призначений для спалювання будь-якого типу палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи.
Особливістю є те, що котел під час спалювання вологих дров ви не побачите ні конденсатів, ні смол
Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді й більше), на вугілля до 5 діб.
Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто його основна частина є вертикальною топкою й розміщеною біля неї теплообмінною камерою. Камери розділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим із топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою та перегородкою.
Котел має форсунку для вторинного дозування газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Переваги:
-Велика завантажувальна топка
-Всеїдливість котла (котел утилізатор)
-Довмість роботи на одному завантаженні від 12 годинника на механічному регуляторі тяги, з автоматикою від 20 ч.
-Жароміцна котлова сталь 4/5/6 мм є можливість вибору
-Бесплатна доставка на вашу адресу по Україні
-Відправляємо котел без передоплат і переплат
-Кожий котел перевіряється під час виготовлення та перед відправленням
Для правильного підбору та вибору котли ви можете завжди зателефонувати нашим фахівцям або вказати ваш номер, і ми вам перезручний у зручний для вас час.
Чому котел Бізон горить так довго? |
|
|
До базової комплектації котла від 6 до 99 кВт входить:
- котел у зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники (за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних
- гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Ін-Тайм
- МістЕКСПРЕСС
- НОВА ПОШТА


75 кВт


99 кВт і 40 кВт


99 кВт Термо

99 кВт

75 квт

40 квт

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Пелети, Тріска, Антрацит, Дрова, Брикети, Тирса |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Об'єм води в котлі | 230 л |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Регулювання потужності, від | 5 % |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1580 мм |
| Глибина | 1050 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Довжина димаря | 5 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Ширина димоходу | 159 |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 кг |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість завантажень палива на добу | 1 раз/добу |
- Ціна: 62 400 ₴











