
Котел Бізон економ 20 квт. Сталь 5 мм Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: UA1955
22 900 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котли Бізон Економ чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Дана модель, потужністю 20 кВт, призначена для площ не більше 200 кв. метрів.
Твердопаливний котел Бізон економ є одним з найкращих варіантів на ринку у співвідношенні ціни та якості. Він має місткою топкою та жароміцної сталі 5 мм
Завдяки значній площею теплообміну досягається відмінний ККД.
В залежності від виду твердого палива котел потрібно завантажувати від 1 до 3 разів на добу. А з використанням механічного регулятора або автоматики в парі з вентилятором цей показник можна поліпшити.
Комфортні габарити котла дозволяють без зайвих зусиль розмістити в зручному для використання місці. Його експлуатація не вимагає спеціальних навичок.
| Потужність, кВт | 10 | 12 | 16 | 20 | 24 |
| Площа отоплениядо м2 | 100 | 120 | 160 | 200 | 240 |
| Обсяг топки , см3 | 40 | 48 | 62 | 75 | 93 |
| Про об'єм води, л | 42 | 47 | 58 | 68 | 77 |
| Висота H | 920 | 920 | 920 | 1020 | 1020 |
| Ширина B | 520 | 520 | 520 | 520 | 520 |
| Глибина L | 870 | 930 | 1030 | 1030 | 1130 |
| Вага котла, кг | 100 | 110 | 125 | 140 | 160 |
| Ціна, грн | 13200 | 13900 | 14900 | 15900 | 16900 |
Способи доставки:
― Самовивіз
― Доставка кур'єром
― МістЕКсПРЕСС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 68 л |
| Об'єм камери згоряння | 75 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 1030 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість завантажень палива на добу | 2 раз/добу |
- Ціна: 22 900 ₴









