
Котел Бізон економ 12 квт. Сталь 5 мм Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: UA1953
18 900 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котли Бізон Економ чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Дана модель, потужністю 12 кВт, призначена для площ не більше 120 кв. метрів.
Твердопаливний котел Бізон економ є одним з найкращих варіантів на ринку у співвідношенні ціни та якості. Він має місткою топкою та жароміцної сталі 5 мм
Завдяки значній площею теплообміну досягається відмінний ККД.
В зависимости от вида твердого топлива котел потребуется загружать от 1 до 3 раз в сутки. А с использованием механического регулятора либо автоматики в паре с вентилятором этот показатель можно улучшить.
Комфортные габариты котла позволяют его без лишних усилий разместить в удобном для использовании месте. Его эксплуатация не требует специальных навыков.
| Мощность, кВт | 10 | 12 | 16 | 20 | 24 |
| Площадь отоплениядо м2 | 100 | 120 | 160 | 200 | 240 |
| Объем топки , дм3 | 40 | 48 | 62 | 75 | 93 |
| Об ъем воды, л | 42 | 47 | 58 | 68 | 77 |
| Высота H | 920 | 920 | 920 | 1020 | 1020 |
| Ширина B | 520 | 520 | 520 | 520 | 520 |
| Глубина L | 870 | 930 | 1030 | 1030 | 1130 |
| Вес котла, кг | 100 | 110 | 125 | 140 | 160 |
| Цена, грн | 13200 | 13900 | 14900 | 15900 | 16900 |
Способы доставки:
― Самовывоз
― Доставка курьером
― МістЕКсПРЕСС
― НОВА ПОШТА
― УкрПошта



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 48 л |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 47 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
- Ціна: 18 900 ₴









