
Шахтний котел Холмова Bizon (6 кВт). Сталь 6мм, бічне завантаження. Котел Бізон, Твердопаливний котел
- В наявності
- Код: UA1634
30 000 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Твердопаливний котел тривалого горіння Холмова Bizon F — це шахтний котел з фронтальним завантаженням — відноситься до конкурентоспроможного устаткування, демонтирующему високу ефективність. Для виробів доцільно використання дров, розпиляних полін до 40 см. Їх завантаження передбачає щільну укладку через верхній люк, що сприяє підвищенню тривалості горіння.
Процес горіння, як і розпалювання, що відбувається внизу конструкції — паливному бункері. Завдяки формуванню природної тяги повітря (близько 12 Па), досягається ефективне функціонування котла. Дані котли прості в обслуговуванні. У зольников передбачено наявність дверки, що дозволяє відкрити її за потребою і ліквідувати відходи, що утворилися після згоряння палива.
Ключовою особливістю котлів Bizon F є певна ступінь хімічного недопалу дров. Виробник навмисно створює подібні умови. Принцип дії такої конструкції зводиться до наступного:в камерах згоряння відбувається нагрівання палива, при цьому кількість повітря обмежена;відбувається газифікація — виділення горючого газу; здійснюється спалювання утворилися газів. Все це сприяє ефективному і більш повного спалювання палива, що призводить до його значної економії і більшої віддачі тепла. Тривалість горіння дров — 12 годин, вугілля — до 3-х діб.
Особливості та переваги шахтного твердопаливного котла Bizon F-10:
|
Велика камера згоряння; |
|
Робота агрегату на різних твердопаливних матеріалах брикети, деревне вугілля, дрова. |
|
Фронтальне завантаження (гарантоване відсутність задимленості |
|
<Максимальний показник ККД (близько 90%); |
|
<Відсутність необхідності підключення пристрою до електрики; |
|
Трубчастый теплообмінник і водоохолоджувані колосники; |
|
Певна ступінь хімічного недопалу дров. |
Схема підключення
![]() |
Є можливість замовлення виконання котла з 4/5/6 мм сталі, уточнюйте у менеджера
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.

У базову комплектацію котла
- котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники;
- гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
- скидний клапан
Доставка
Безкоштовна доставка на вашу адресу, оплата при отриманніТовар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- МістЕКСПРЕСС
- НОВА ПОШТА
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Бізон |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Пелети, Тріска, Солома, Антрацит, Торф, Буре вугілля, Дрова, Кора, Брикети, Тирса |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 30 000 ₴











