
Шахтний котел Бізон термо 40 квт 4 мм(утеплений)BIZON Тегмо eco. Тривалого горіння. Котел Холмова
- В наявності
- Код: UA1582
55 000 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Шахтний Котел Холмова Bizon Termo Тривалого Горіння
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Bizon Termo", який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса, і побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді і більше), на вугіллі до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто основна частина є вертикальною топкою та розміщеної біля неї теплообмінної камерою. Камери поділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим з топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою і перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
У базову комплектацію котла від 6 - до 55 кВт входить:
- котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники (за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних 10-15 кВт + 1200грн до вартості, 20-25 кВт +1350грн;
- гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Характеристики Твердопаливного Котла Бізон
|
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины. Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара. Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно. Стоимость перевода наложенного платежа 2% от суммы.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка Кур'єром
- Ін-Тайм
- МістЕкспресс
- НоваПошта
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Площа обігріву | 400 кв.м |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Hовое |
- Ціна: 55 000 ₴








