
Шахтний котел Бізон термо 6 квт 5 мм(утеплений)BIZON Тегмо FS-Eco.Тривалого горіння. Котел Холмова
- В наявності
- Код: UA1580
22 000 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Шахтний Котел Холмова Bizon Termo Тривалого Горіння
Універсальний твердопаливний котел тривалого горіння шахтного типу "Bizon Termo", який працює за принципом котла Холмова, Кірша.
Даний котел призначений для спалювання будь-якого виду палива, вугілля, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса, і побутові відходи. Іншими словами, котел-утилізатор. Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 8 до 16 годин (іноді і більше), на вугіллі до 5 діб. Котел має форсунку для вторинного допалювання газів, цим істотно збільшується ККД котла.
Котел Бізон належить до пристроїв шахтного типу. Тобто основна частина є вертикальною топкою та розміщеної біля неї теплообмінної камерою. Камери поділяє водяна перегородка. Під перегородкою є отвір, через який дим з топки потрапляє в теплообмінну камеру.
Теплообмінник цього шахтного котла представлений водяною сорочкою і перегородкою.
Котел Холмова може мати різну потужність, і в залежності від цього змінюється його теплообмінник.
У базову комплектацію котла від 6 - до 55 кВт входить:
- котел в зібраному вигляді зі знімним коробом для збору золи;
- термометр осьовий;
- знімні чавунні колосники (за додаткову плату котел може бути укомплектований охолоджуваними колосниками замість чавунних 10-15 кВт + 1200грн до вартості, 20-25 кВт +1350грн;
- гарантійний талон, инструкия експлуатації до котла;
- механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4.
Характеристики Твердопаливного Котла Бізон
|
Потужність (кВт) |
6 | 8 |
10 |
12 |
15 |
20 |
25 |
32 |
40 |
55 |
|
Опаливаемая площа (м2) |
до 60 | до 80 |
до 100 |
до 120 |
До 150 |
До 200 |
До 250 |
до 320 |
до 400 |
До 550 |
|
Види палива |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
дрова тирса тріска вугілля брикети |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
85 - 95 | 85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
85 - 95 |
|
Час роботи на одному завантаженні |
6-12 | 6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
6-12 |
|
Температура води на виході (град.З) |
65-90 | 65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
65-90 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
159 | 159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
159 |
|
Допустимий тиск (бар) |
2 | 2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Об'єм води в котлі (л) |
28 | 40 |
65 |
70 |
90 |
95 |
120 |
85 |
135 |
150 |
|
Товщина сталі |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
|
Форсунка (мм) |
6 | 6 |
6 |
6 |
6-8 |
6-8 |
6-8 |
8 |
8 |
8 |
|
Темпообменник |
1 шт. гориз-ний | 1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
1 шт. гориз-ний |
2 шт. гориз-ний |
2 шт. гориз-ний |
2 шт. верти-ний |
2 шт. верт-ний |
-
Доставка
Безкоштовна доставка на вашу адресу, оплата при отриманні
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару. -
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- МістЕКСПРЕСС
- НОВА ПОШТА
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bizon |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 770 мм |
| Діаметр димоходу | 159 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид котла | Твердопаливний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Hовое |
- Ціна: 22 000 ₴








