
27 кВт Булерьян Zubr (Зубр) Тип 03 – 750 м3 з варильною поверхнею
- В наявності
- Код: UA7724
33 500 ₴
31 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Булерьян Zubr Тип 03 – 750 м3, 27 кВт з варильною поверхнею
Зубр (Zubr) працює на твердому паливі (дрова, деревні відходи, торф, брикет і т. д.) і призначена для опалення будь-яких житлових і виробничих приміщень. Працює він досить просто ― за принципом газогенератора, тобто тліючого горіння. Конструкція Zubr така, що він сам за рахунок конвекції дуже сильно і рівномірно перемішує повітря по всьому об'єму. Знизу він засмоктує в свої труби, які оперізують топку, холодне повітря, а зверху викидає вже повітря, нагріте до 60-80 градусів. У той же час температура поверхні печі залишається відносно низькою, вона на відміну від печей типу "буржуйки", ніколи не розжарюється.
Ця диво-пічка дуже економічна. Паливо в ній спалюється повністю в 2 стадії. У першій камері відбувається процес тління і освіти пічних газів, а у другій ці гази спалюються до кінця завдяки подачі вторинного повітря через спеціальні форсунки.
В результаті цього досягається повне згоряння (або так зване чисте горіння), а коефіцієнт корисної дії досягає 80 ― 85%. Таким чином, при повній закладці топкового об'єму Zubr може працювати 8-12 годин, а іноді і більше. За добу Вам досить удостоїти тричі своєю увагою Zubr, а решту часу він працює без нагляду. Так як топкові дверцята закривається герметично, а температура поверхні самої печі низька, то Zubr є пожежобезпечним агрегатом. Zubr, пройшов випробування в Українському науково-дослідному інституті пожежної безпеки МВС України. Напевно у Вашому будинку не вистачає саме помічниці в особі печі Zubr. Її можна встановити без змін, але можна і обробити у вигляді каміна і зробити монтаж повітряного опалення по всьому Вашому приміщенню.
Переваги:
- Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014;
- Матеріал виготовлення жаростійка сталь марки 08КП;
- Труба погнуті на дорновом трубогиб з ЧПУ без овализации і ссужений в місцях згину зі сталі марки 08КП;
- Зварювання напівавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні;
- Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ;
- Потужний нагрівач повітря для швидкого опалювання будь-яких приміщень;
- Не залежить від електрики, нафти і газу;
- Рівномірно обігріває весь обсяг;
- Працює на всіх видах твердого палива картонажних виробів і їх відходи;
- Економічна і проста в обслуговуванні;
- Контрольоване горіння. Високий ККД;
- Використовується на дачах і в житлових будинках, майстерень і підприємствах, теплицях і хлівах;
- Час роботи на одній закладці 8 - 12 годин;
- Невисокі капітальні витрати на монтаж системи;
- Не вимагає спеціального технічного обслуговування і догляду
Варіанти комплектації:
- Піч опалювально-варильна;
- Поверхня з варильними кільцем +500 грн;
- Скло в дверцятах печі +1650 грн;
- Підставка під булерьян +2200 грн;
- Декоративний захисний кожух +2700грн
Характеристики
- Висота: 870 мм
- Ширина: 710 мм
- Глибина: 1150 мм
- Продуктивність: 27 кВт
- Площа опалювального приміщення: 750 м3 (300 м2 )
- Діаметр димоходу: 180 мм
- Довжина полін: 850 мм
- Висота димаря: 7 м
Доставка котлів:
Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару. Поштові послуги з перекладу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт додатково оплачує. Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Транспортна компанія
- Нова Пошта
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 186 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Номінальна потужність | 27 Вт |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Стан | Новий |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Товщина матеріалу топки | 4.5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Глибина | 1150 мм |
| Діаметр димоходу | 380 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 27 |
- Ціна: 31 500 ₴










