
7 кВт Булерьян Zubr (Зубр) Тип 00 - 125 м3, з варильною поверхнею
- В наявності
- Код: UA7722
18 500 ₴
16 500 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Булерьян Zubr Тип 00 - 125 м3, 7 кВт з варильною поверхнею
Зубр (Zubr) працює на твердому паливі (дрова, деревні відходи, торф, брикет і т. д.) і призначена для опалення будь-яких житлових і виробничих приміщень. Працює він досить просто ― за принципом газогенератора, тобто тліючого горіння. Конструкція Zubr така, що він сам за рахунок конвекції дуже сильно і рівномірно перемішує повітря по всьому об'єму. Знизу він засмоктує в свої труби, які оперізують топку, холодне повітря, а зверху викидає вже повітря, нагріте до 60-80 градусів. У той же час температура поверхні печі залишається відносно низькою, вона на відміну від печей типу "буржуйки", ніколи не розжарюється.
Ця диво-пічка дуже економічна. Паливо в ній спалюється повністю в 2 стадії. У першій камері відбувається процес тління і освіти пічних газів, а у другій ці гази спалюються до кінця завдяки подачі вторинного повітря через спеціальні форсунки.
В результаті цього досягається повне згоряння (або так зване чисте горіння), а коефіцієнт корисної дії досягає 80 ― 85%. Таким чином, при повній закладці топкового об'єму Zubr може працювати 8-12 годин, а іноді і більше. За добу Вам досить удостоїти тричі своєю увагою Zubr, а решту часу він працює без нагляду. Так як топкові дверцята закривається герметично, а температура поверхні самої печі низька, то Zubr є пожежобезпечним агрегатом. Zubr, пройшов випробування в Українському науково-дослідному інституті пожежної безпеки МВС України. Напевно у Вашому будинку не вистачає саме помічниці в особі печі Zubr. Її можна встановити без змін, але можна і обробити у вигляді каміна і зробити монтаж повітряного опалення по всьому Вашому приміщенню.
Переваги:
- Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002:2014;
- Матеріал виготовлення жаростійка сталь марки 08КП;
- Труба погнуті на дорновом трубогиб з ЧПУ без овализации і ссужений в місцях згину зі сталі марки 08КП;
- Зварювання напівавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні;
- Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ;
- Потужний нагрівач повітря для швидкого опалювання будь-яких приміщень;
- Не залежить від електрики, нафти і газу;
- Рівномірно обігріває весь обсяг;
- Працює на всіх видах твердого палива картонажних виробів і їх відходи;
- Економічна і проста в обслуговуванні;
- Контрольоване горіння. Високий ККД;
- Використовується на дачах і в житлових будинках, майстерень і підприємствах, теплицях і хлівах;
- Час роботи на одній закладці 8 - 12 годин;
- Невисокі капітальні витрати на монтаж системи;
- Не вимагає спеціального технічного обслуговування і догляду
Варіанти комплектації:
- Піч опалювально-варильна;
- Поверхня з варильними кільцем +500 грн;
- Скло в дверцятах печі +1300 грн;
- Підставка під булерьян +1800 грн;
- Декоративний захисний кожух +1750 грн
Характеристики
- Висота: 610 мм
- Ширина: 500 мм
- Глибина: 700 мм
- Продуктивність: 7 кВт
- Площа опалювального приміщення: 125 м3 (50 м2)
- Діаметр димоходу: 120 мм
- Довжина полін: 400 мм
- Висота димаря: 4.5 м
Доставка котлів:
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины. Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара. Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно. Стоимость перевода наложенного платежа 2% от суммы.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
- Доставка кур'єром
- Доставка поштою
- Транспортна компанія
- Нова Пошта
- УкрПошта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зубр |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 7 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 270 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Торф, Брикети |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 7 |
- Ціна: 16 500 ₴










