
Конус термо для димаря нерж/оцинк (сендвіч) 0,6 мм Ø 400/460
- В наявності
2 170 ₴
2 061,50 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Конус забезпечує термо і закриває закінчення димоходу з вільним обтіканням торця термо труби.
Переваги
- Актуальні ціни та наявність товарів
- Сервісне обслуговування
- Гнучке ціноутворення,
- Знижки
- Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
- Грамотний персонал і професійна консультація
- Гарантія 10 років на продукцію
- Простота збірки і установки
В асортименті труби та елементи від Ø80 до Ø400 мм, а також можемо зробити будь-яку конструкцію під замовлення
Також є різна товщина сталі 0,6, 0.8, 1 мм
Труби можна з'єднувати між собою в єдину конструкцію, що дозволяє отримати димохідну систему необхідної висоти.
Для з'єднання труб одна з одною не потрібні додаткові кріплення – один кінець виробу просто вставляється в отвір інший і фіксується за допомогою спеціального виступу.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
-Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару.
Поштові послуги з перекладу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт додатково оплачує.
Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― НОВА ПОШТА Безкоштовна доставка по Україні
- Безкоштовна доставка кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Двостінний |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Генераторні установки, Печі, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 2 061,50 ₴







