
Конус термо для димаря нерж/нерж (сендвіч) 0,8 Ø 300/360
- В наявності
- Код: UA2320
2 267 ₴
2 040,30 ₴
Конус забезпечує термо і закриває закінчення димоходу з вільним обтіканням торця термо труби.
Переваги
- Актуальні ціни та наявність товарів
- Сервісне обслуговування
- Гнучке ціноутворення,
- Знижки
- Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
- Грамотний персонал і професійна консультація
- Гарантія 10 років на продукцію
- Простота збірки і установки
В асортименті труби та елементи від Ø80 до Ø400 мм, а також можемо зробити будь-яку конструкцію під замовлення
Також є різна товщина сталі 0,6, 0.8, 1 мм
Трубы можно соединять между собой в единую конструкцию, что позволяет получить дымоходную систему требуемой высоты.
Для соединения труб друг с другом не нужны дополнительные крепежи – один конец изделия просто вставляется в отверстие другой и фиксируется при помощи специального выступа.
Как заказать:
-Заказ можно оформить через корзину на сайте
-Позвонив по указанным номерам на сайте
-Заказать обратный бесплатный звонок в форме на сайте
-Написать на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Товар поставляється за передоплатою, або на умовах оплати післяплатою. Тобто, оплата проводиться після отримання товару.
Поштові послуги з перекладу платежу (відсоток перевізника за доставку грошей від покупця продавцю) клієнт додатково оплачує.
Вартість переказу післяплати 2% від суми.
Якщо, відкривши оплачену посилку, Ви виявили, що замовлені товари Вам не підходить, ви можете повернути або обміняти їх.
Способи доставки:
― НОВА ПОШТА Безкоштовна доставка по Україні
- Безкоштовна доставка кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВентУстрій |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Сірий |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Печі, Вентиляційні системи, Котли, Генераторні установки |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Зовнішній діаметр виробу | 360 мм |
- Ціна: 2 040,30 ₴







