
Грибок термо для димоходу стінка 0.6 мм (нержавіюча сталь) Ø 140/200 (на сендвіч)
- В наявності
547 ₴
519,65 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Грибок є завершальним елементом димового каналу, використовується для захисту димаря від атмосферних опадів.
Грибок термо призначений для сендвіч труб, двостінних
Исрользуется для труб нерж/ нерж і нерж/оцинковка
Залежно від конкретних умов експлуатації, димоходи мають безліч конструктивних особливостей і виробляються з різних матеріалів.
Від того, з якого матеріалу і яким способом виготовлений димохід, залежить якість і ефективність роботи котла.
Димоходи з нержавіючої сталі універсальні і підходять для опалювального обладнання, працюючого на рідкому, твердому і газоподібному паливі (котел, камін, газотурбінні установки, конвектори...), вимагають мінімум настановної площі, зручні при монтажі.
Використовується для монтажу як вертикального, так і горизонтального ділянки.
Вони можуть застосовуватися як при робочій температурі, що досягає 600°С, так і в опалювальних системах з конденсаційними котлами, де температура відхідних газів нижче точки роси.
Для виробництва даної продукції використовується високоякісна доислотостойкая, жаростійка нержавіюча сталь
При виготовленні комплектуючих деталей застосовується плазмове зварювання в середовищі інертного газу (аргон).
Для димоходів використовується високоякісна кислотостійка нержавіюча сталь.
Одностеные димоходи можуть бути вмонтовані у вже існуючі цегляні димоходи, завдяки чому вони стають придатними для нових типів опалювальних котлів.
Для будівництва зовнішніх або окремо стоять димоходів пропонуємо двохстінні димоходи, простір між ними заповнений теплоізолятором (базальтавая вата)
Димоходи з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні і довговічні.
Переваги
Актуальні ціни та наявність товарів
Сервісне обслуговування
Гнучке ціноутворення,
Знижки
Безкоштовна доставка в будь-який регіон України
Грамотний персонал і професійна консультація
Гарантія 10 років на продукцію
Простота збірки і установки
В асортименті труби та елементи від Ø80 до Ø400 мм, а також можемо зробити будь-яку конструкцію під замовлення
Також є різна товщина сталі 0,6, 0.8, 1 мм
Труби можна з'єднувати між собою в єдину конструкцію, що дозволяє отримати димохідну систему необхідної висоти.
Для з'єднання труб одна з одною не потрібні додаткові кріплення – один кінець виробу просто вставляється в отвір інший і фіксується за допомогою спеціального виступу.
Як замовити:
-Замовлення можна оформити через корзину на сайті
-Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
-Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
-Написать на вайбер
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины.
Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Товар поставляется по предоплате, либо на условиях оплаты наложенным платежом. То есть, оплата проводится после получения товара.
Почтовые услуги по переводу платежа (процент перевозчика за доставку денег от покупателя продавцу) клиент оплачивает дополнительно.
Стоимость перевода наложенного платежа 2% от сумы.
Если, открыв оплаченную посылку, Вы обнаружили, что заказанные товары Вам не подходят, вы можете вернуть или обменять их.
Способы доставки:
― НОВА ПОШТА Бесплатная доставка по Украине
― Бесплатная доставка курьером по Киеву
― Самовывоз
― Міст ЕКСПРЕСС







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вент Устрій |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стінок димоходу | Одностінний |
| Марка сталі димаря | AISI 201 |
| Матеріал димаря | Нержавіюча сталь |
| Область застосування димаря | Каміни, Генераторні установки, Печі, Вентиляційні системи, Котли |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 0.6 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр виробу | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: 519,65 ₴










