
27 кВт Котел довготривалого горіння 6 мм сталь NEUS JOKER
- В наявності
- Код: UA3675
56 400 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел тривалого горіння NEUS Джокер 27 - з електронною автоматикою
NEUS Joker (Джокер) – сама остання розробка заводу твердопаливних котлів NEUS. Розроблена для опалення житлових, виробничих, комерційних, державних споруд, де є індивідуальна система опалення (примусова або гравітаційна). Відрізняється особливо великою площею теплосьема, за рахунок 3-х ходового теплообмінника. Робота на одному завантаженні паливо 18-20 годин. Паливо можна використовувати з вологістю не більше 50%. Ідеально підходить для використання такого палива як великої порізки дрова, брикети, кусковий торф і вугілля різних фракцій.
Переваги котла NEUS Joker:
- Товщина сталі теплообмінника – 6 мм;
- Підвищений ККД - від 89 %;
- Глибока і об'ємна топка;
- Водонаполненная основа під колосниками;
- Дуже ефективний теплообмінник;
- Універсальний по використанню палива;
- Простота в використанні;
- Гарантія – 3 роки.
Схема котла NEUS Joker (Джокер):

Технічні характеристики котлів NEUS-Джокер (15-36 кВт)
Параметр
Од. виміру
Норма для котла NEUS-Джокер
Номінальна теплопродуктивність (потужність) котла
кВт
15
19
24
27
36
Орієнтовна опалювальна площа
м2
150
190
230
270
360
Площа поверхні теплообміну в котлі
м2
1,7
2,2
2,4
2,7
3,3
Коефіцієнт корисної дії (паливо: кам'яне вугілля), не менше
%
86
Розміри топки
глибина
мм
500
520
550
590
640
ширина
мм
320
320
320
360
360
висота
мм
440
540
590
590
640
об'єм
дм3
70
89
103
125
147
Водяна ємність котла
л
88
98
107
117
142
Маса котла без води
кг
290
300
340
375
425
Необхідна тяга топочних газів
Па
23-30
Температура топочних газів на виході з котла
°C
100-180
Рекомендована мінімальна температура води
°C
58
Максимальна температура води
°C
85
Номінальний (максимальний робочий) тиск води
МПа
0,15
Випробувальний тиск води, не більше
МПа
0,30
Споживання електроенергії (контролер + вентилятор)
(230 В, 50 Гц), не більше
Вт
85
85
85
85
85
Габаритні розміри котла
B
мм
500
500
500
540
540
H
1450
1550
1645
1645
1770
H1
1230
1330
1425
1425
1550
H2
1051
1151
1242
1243
1367
H3
265
265
265
265
265
L
1080
1100
1130
1180
1230
L1
800
820
850
890
940
Розміри завантажувальних дверцят
висота
мм
265
265
265
265
265
ширина
мм
320
320
320
360
360
Приєднувальні (зовнішній діаметр) розміри борова
мм
159
159
159
178
178
Діаметр патрубків прямої і зворотної мережної води (Ду)
мм
40
50
50
50
50
Рекомендовані параметри димоходу
площа перерізу
см2
201
201
201
248
248
внутрішній діаметр
мм
160
160
160
180
180
висота (мінімально допустима)
м
5
5
5
5
6
Діаметр штуцера під запобіжний клапан (Ду)
мм
15
15
15
15
15
Необхідна величина тиску спрацьовування запобіжного клапана
МПа
0,20
-
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 415 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова, Кокс, Кам'яне вугілля, Кора, Тирса, Тріска, Антрацит, Буре вугілля |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Кількість теплообмінників | 4 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 27 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 117 л |
| Об'єм камери згоряння | 125 л |
| Площа обігріву | 270 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1425 мм |
| Глибина | 1180 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 27 |
- Ціна: 56 400 ₴










