
25 кВт Котел длительного горения 5 мм сталь NEUS ПРАКТИК NEW
- В наличии
- Код: UA3665
37 800 ₴
Котел тривалого горіння Neus Практик New - із заднім виходом димоходу
Котли NEUS PRAKTIK NEW чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Варіанти потужності Neus Практик New: 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт, 25 кВт, 30 кВт.

Особливості конструкції Neus Практик New
Neus Практик New - вдосконалена версія котлів Neus Практик. Ця модель має задній вихід димоходу. Така конструкція полегшує та здешевлює монтаж димохідної системи. Також Neus Практик New має збільшені завантажувальні дверцята, що дає змогу використовувати дрова більш габаритної порізки.
Котли призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнано систему центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як палива дров, деревних відходів, кам'яного вугілля, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу.
Конструкція котла дає змогу максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється під час спалювання різних видів низькокалорійного твердого палива, водночас найбільша теплопродуктивність котла досягається під час спалювання антрациту.
Показник тривалості згоряння разового завантаження палива безпосередньо залежить від виду і якості палива та теплових втрат об'єкта, що опалюється. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного подавання твердого палива.
Переваги котла Neus Praktik New:
Товщина сталі теплообмінника - 4 міліметрів;
Задній вихід димоходу;
Підвищений ККД - від 86 %;
Глибока і об'ємна топка - одна з найглибших серед котлів аналогів;
Водонаповнена основа під колосниками;
Ефективний теплообмінник - «поличний» тип;
Універсальний за використанням палива.
Ефективно використання будь-якого крупнокускового палива;
Простота у використанні та чищенні;
Гарантія - 3 роки;
Доступна ціна.
Технічні характеристики та габаритні розміри Neus Практик New



Особливості конструкції Neus Практик New
Конструкція теплообмінника дуже грамотна і продумана. Котел по периметру корпусу має водяну сорочку.
Шар ізоляції товщиною 5 см, що знаходиться під обшивкою котла, добре утеплює котел, зберігаючи все тепло для передачі на теплоносій.
Роботою котла керує електронна автоматика і вентилятор примусового надування повітря.
Котел дуже простий в управлінні та експлуатації.
Комплектація котла Neus Практик New:
У комплект поставки котла входять:
Котел у зборі 1 шт;
Комплект чищення 1 шт;
Зольник;
Керівництво з експлуатації 1 шт;
Електронна автоматика (опція);
Механічний регулятор тяги (опція).



Доставка котлов за 2-3 дня с момента оформления заказа:
- Доставка Новой Почтой
- Доставка Транспортной компанией "САТ"
- Адресная Доставка Курьером
- Самовывоз из магазина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neus |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 215 кг |
| Виды твердого топлива | Опилки, Антрацит, Каменный уголь, Брикеты, Торф, Кора, Дрова, Щепа |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 82 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 91 л |
| Объем камеры сгорания | 100 л |
| Площадь обогрева | 250 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Синий |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
- Цена: 37 800 ₴










