
12 кВт Котел довготривалого горіння 5 мм сталь NEUS ПРАКТИК NEW
- В наявності
- Код: UA3662
28 600 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел тривалого горіння Neus Практик New - із заднім виходом димоходу
Котли NEUS PRAKTIK NEW чудово підійдуть для опалювання побутових, а також технічних приміщень.
Дана модель, потужністю 12 кВт, призначена для площ не більше 120 кв.метрів.
Варіанти потужності Neus Практик New: 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт, 25 кВт, 30 кВт.

Особливості конструкції Neus Практик New
Neus Практик New - вдосконалена версія котлів Neus Практик. Ця модель має задній вихід димоходу. Така конструкція полегшує та здешевлює монтаж димохідної системи. Також Neus Практик New має збільшені завантажувальні дверцята, що дає змогу використовувати дрова більш габаритної порізки.
Котли призначені для опалення побутових, виробничих та інших приміщень, в яких обладнано систему центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням як палива дров, деревних відходів, кам'яного вугілля, тирсових і торф'яних брикетів, кускового торфу.
Конструкція котла дає змогу максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється під час спалювання різних видів низькокалорійного твердого палива, водночас найбільша теплопродуктивність котла досягається під час спалювання антрациту.
Показник тривалості згоряння разового завантаження палива безпосередньо залежить від виду і якості палива та теплових втрат об'єкта, що опалюється. Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручного подавання твердого палива.
Переваги котла Neus Praktik New:
Товщина сталі теплообмінника - 4 міліметрів;
Задній вихід димоходу;
Підвищений ККД - від 86 %;
Глибока і об'ємна топка - одна з найглибших серед котлів аналогів;
Водонаповнена основа під колосниками;
Ефективний теплообмінник - «поличний» тип;
Універсальний за використанням палива.
Ефективно використання будь-якого крупнокускового палива;
Простота у використанні та чищенні;
Гарантія - 3 роки;
Доступна ціна.
Технічні характеристики та габаритні розміри Neus Практик New



Особливості конструкції Neus Практик New
Конструкція теплообмінника дуже грамотна і продумана. Котел по периметру корпусу має водяну сорочку.
Шар ізоляції товщиною 5 см, що знаходиться під обшивкою котла, добре утеплює котел, зберігаючи все тепло для передачі на теплоносій.
Роботою котла керує електронна автоматика і вентилятор примусового надування повітря.
Котел дуже простий в управлінні та експлуатації.
Комплектація котла Neus Практик New:
У комплект поставки котла входять:
Котел у зборі 1 шт;
Комплект чищення 1 шт;
Зольник;
Керівництво з експлуатації 1 шт;
Електронна автоматика (опція);
Механічний регулятор тяги (опція).



Доставка котлов за 2-3 дня с момента оформления заказа:
- Доставка Новой Почтой
- Доставка Транспортной компанией "САТ"
- Адресная Доставка Курьером
- Самовывоз из магазина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neus |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 170 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Антрацит, Торф |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 2 раз/добу |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Об'єм води в котлі | 55 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Механічне |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1190 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повернення із системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід у систему опалення | 1 1/2" |
| Потужність номінальна (кВт) | 12 |
- Ціна: 28 600 ₴










