
25 кВт Котел длительного горения 6 мм сталь KRAFT L (КРАФТ Л)
- В наличии
- Код: UA196320
57 900 ₴
Напівавтоматичний Твердопаливний котел тривалого горіння Kraft Серії L (15; 20; 25; 30; 40; 50; 75; 97 кВт)
Твердопаливний котел тривалого горіння KRAFT серії L — це універсальний котел верхнього горіння, що працює на будь-якому твердому паливі. Під час його виробництва використовується виключно котлова сталь марки 09Г2С (європейський аналог P265GH), завтовшки 6 мм. Таке з'єднання забезпечує термін експлуатації котла упродовж 20-25 років.
Потужна лінійка починається від 15 кВт і закінчується 97 кВт. Це означає, що такими котлами можна опалювати приміщення площею від 150 до 1000 м2. Сфера їх застосування — це не тільки побутові приміщення, а й промислові об'єкти: магазини, СТО, готелі, бази відпочинку.
Час автономної роботи на одній закладці дров становить до 12 годин, на вугіллі цей котел працює до 24 годин залежно від якості палива.
Твердопаливні котли KRAFT серії L мають збільшену топку, у верхній частині якої розташовані форсунки для подавання вторинного повітря. Це дає змогу застосовувати схему верхнього горіння, що істотно збільшує час горіння палива. Для ефективнішої та тривалої роботи котла рекомендується встановлювати котел разом з акумуляторним баком.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Каменный уголь, Брикеты, Кора, Щепа, Антрацит, Дрова, Опилки |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 1 раз/сутки |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 25 кВт |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 6 мм |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1370 мм |
| Глубина | 1000 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация автоматики | с ручным управлением |
| Мощность номинальная (кВт) | 15 |
- Цена: 57 900 ₴










