
6 кВт Котел холмова шахтного типу 4 м КСТШ- (Ч)
- В наявності
- Код: UA4687
18 300 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел шахтного типу КСТШ-6 (С) 4 мм.
Котел шахтного типу КСТШ-8 (С) є новітнім продуктом компанії ТЕМП. Ви можете купити котел шахтного типу з великою піччю, що відповідає високим вимогам стандартів у нас на сайті в розстрочку.
Котел шахтного типу КСТШ-8 (С) ТЕМП виготовлений за сучасними технологіями виробництва з сертифікованих матеріалів. Конструкція котла заснована на високоефективному теплообміннику. Використовується методика більш повільного згоряння палива, що забезпечує економічне і чисте згорання палива.
Працює за принципом — восени розпалив, навесні загасив.
Довантаження палива проводиться постійно працюючий котел.
Прекрасно працює з механічним регулятором тяги (Регулисом) без електричного наддуву.
Енергонезалежний.
Паливо горить в нижньому шарі об'ємної топки на водяних колосниках,
Піролізні гази проходячи СПЕЦІАЛЬНІ РЕГУЛЬОВАНІ форсунки і догорають в окремій камері згоряння забезпечуючи максимальну тепловіддачу.
Дана модель котла проводиться без обшивки і утеплювача з збереженням всіх функцій і параметрів, з можливістю утеплення споживачем.
Можливе виготовлення з листової сталі товщиною 4 і 5 мм
| Котел шахтного типу | КСТШ-6 (С) | КСТШ-8 (С) | КСТШ-10 (С) | КСТШ-12 (С) | КСТШ-16 (С) | КСТШ-20 (С) | КСТШ-25 (С) |
| Потужність, кВт | 6 | 8 | 10 | 12 | 16 | 20 | 25 |
| Опалювальна площа, м² | до 60 | 50-80 | 70-100 | 80-120 | 100-160 | 140-200 | 180-250 |
| Об’єм загрузки топки, дм3 (л) | 50 | 60 | 70 | 85 | 100 | 120 | 150 |
| ККД, % не менш | 85-95 | 85-95 | 85-95 | 85-95 | 85-95 | 85-95 | 85-95 |
| Час роботи на 1 повному завантаженні, год | 8-16 | 8-16 | 8-16 | 8-16 | 8-16 | 8-16 | 8-16 |
| Види палива | Дрова, тирса, тріска, вугілля, брикети | ||||||
| Ефективна температура теплоносія, °C | min 50; max 85 | min 50; max 85 | min 50; max 85 | min 50; max 85 | min 50; max 85 | min 50; max 85 | min 50; max 85 |
| Товщина металу теплообмінника, мм | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ефективний робочий тиск, МПа (Атм) | 0,1 (1) | 0,1 (1) | 0,1 (1) | 0,1 (1) | 0,1 (1) | 0,1 (1) | 0,1 (1) |
| Зовнішній перетин димоходу, мм | 110< | 110< | 110< | 110< | 110< | 110< | 110< |
| Колосники | Водонаповнені | ||||||
| Мін висота димаря, до верхнього зрізу труби, м | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Діаметр вхідного і вихідного патрубків, мм | Зовнішній – Ø60; (Умовний просвіт – Ø50) | ||||||
| Габаритні розміри (В/Ш/Д), мм | 730/424/748 | 780/445/860 | 875/445/860 | 1015/445/860 | 1085/445/860 | 1225/445/860 | 1225/535/860 |
| Вага, кг | 110 | 125 | 150 | 165 | 185 | 210 | 250 |
Переваги котла шахтного типу КСТШ-6 (Ч) ТЕМП:
- Універсальність — можливість регулювання тяги, регульовані форсунки і заслінки вторинного повітря, підходять всі види твердого палива.
- Міцна конструкція і якість виконання котла — сертифікована 5-мм жаростійка сталь котла.
- Безперебійна робота — всі елементи котла легко доступні, просторий зольник, легке очищення теплообмінника, стійкі ніжки.
- Економічність і зручність — більш повільна технологія спалювання дозволяє ефективно та економічно спалювати паливо, зменшуючи витрати.
- Висока ефективність — камера згоряння з водяними колосниками, ККД котла вище 83%.
- Ергономіка — компактна конструкція котла, аксесуари для котлів з чавуну.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 110 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова, Тріска, Кам'яне вугілля, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 50 л |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
- Ціна: 18 300 ₴







