
16 кВт Котел Холмова шахтного типу 4 мм сталь КСТШ- (С)
- В наявності
- Код: UA4696
27 800 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Шахтний котел тривалого горіння КСТШ-16 (С)
Особливості шахтного котла тривалого горіння КСТШ-16 (З):
- котел нижнього горіння, призначений для спалювання дров, вугілля та інших видів твердого палива,
- велика камера згоряння,
- працює з механічним регулятором тяги (Регулисом) без електричного наддуву, який контролює процес горіння,
- легке завантаження та чищення котла завдяки системі камери згоряння,
- високий ККД до 95% завдяки їй колосникам,
- чавунна решітка.
Опис роботи шахтного котла тривалого горіння КСТШ-16 (С)
Горіння шахтного котла тривалого горіння відбувається на нерухомій чавунній решітці, з якою працює чавунна рухома решітка. Конструкція камери згоряння забезпечує безперервну роботу котла без необхідності гасіння та повторного загоряння. Зола збирається в ящик, розташований під гратами. Зовні корпус котла теплоізольований мінеральною ватою, що знижує теплові втрати.
Горіння в шахтному котлі на дровах регулюється заслінкою вторинного повітря і додаткової повітряною заслінкою, встановленою у дверцятах котла. Вони дозволяють налаштувати оптимальну подачу повітря для горіння.
Додатково шахтний котел тривалого горіння може бути обладнаний регулятором тяги — це термостатичний регулятор тяги, плавно регулює подачу повітря в котел. Також може встановлюватися терморегулятор і турбіна.
Можливе виготовлення з сертифікованих котелень листів товщиною 4 і 5 мм
Данная модель котла производится без обшивки и утеплителя с сохранением всех функций и параметров, с возможностью утепления потребителем.
Как заказать:
- Заказ можно оформить через корзину на сайте
- Позвонив по указанным номерам на сайте
- Заказать обратный бесплатный звонок в форме на сайте
- Написать на вайбер
Доставка
Доставка заказов осуществляется по всей территории Украины.
Отправка заказов производится в срок от 1 до 3 дней от даты подтверждения заказа, при наличии товара на складе.
Способы доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 185 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тирса, Дрова, Тріска, Кам'яне вугілля, Брикети |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Об'єм камери згоряння | 100 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Тип топки | Закрита |
| Товщина сталі | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1085 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна (кВт) | 16 |
- Ціна: 27 800 ₴







