
6 кВт Котел холмова шахтного типу 5 мм КСТШ
- В наявності
- Код: UA4610
18 200 ₴
- +380 (98) 852-99-88менеджер
Котел шахтного типу КСТШ-6 (Ч) 5 мм
Котел КСТШ 6 кВт на даний момент вважається найбільш просунутою моделлю.
Працює за принципом — восени розпалив, навесні загасив.
Довантаження палива проводиться постійно працюючий котел.
Прекрасно працює з механічним регулятором тяги (Регулисом) без електричного наддуву.
Енергонезалежний.
Паливо горить в нижньому шарі об'ємної топки на водяних колосниках,
Піролізні гази проходячи СПЕЦІАЛЬНІ РЕГУЛЬОВАНІ форсунки і догорають в окремій камері згоряння забезпечуючи максимальну тепловіддачу.
Дана модель котла проводиться без обшивки і утеплювача з збереженням всіх функцій і параметрів, з можливістю утеплення споживачем.
Можливо з листової сталі товщиною 4 і 5 мм
Переваги:
- тривалого горіння
- шахтного типу,
- верхня завантаження,
- нижня горіння,
- регульовані форсунки
- енергонезалежний,
- сталь 4 мм.
- чавунні колосники у всіх моделях
- працює на всіх видах твердого палива та горючих відходів.
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром по Києву
- Самовивіз
- Міст ЕКСПРЕС


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Темп |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Тріска, Тирса, Кам'яне вугілля, Брикети, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 95 % |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
- Ціна: 18 200 ₴







