
17,5 кВт Котел классический 3 мм сталь КСТ- П «Тайга» Темп
- В наличии
- Код: UA4592
23 900 ₴
КСТ-17,5 П «Тайга» — твердопаливний котел від виробника ТЕМП
Класичний твердопаливний котел з варильною поверхнею виготовлений з високоякісної жароміцної котлової сталі 09Г2С і оснащений інноваційними автоматизованими технологіями, що забезпечують передбачуване і безвідмовну роботу. Виробник ТЕМП пропонує котли різної потужності, розраховані на обігрів приміщень від 60 до 1500 квадратних метрів.
У нас є досвід виробництва сучасних автоматизованих пристроїв, завдяки яким ми можемо створювати екологічні та ефективні котли, що приносять реальну економію до 30% під час експлуатації. Основне тверде паливо в наших котлах — дрова і вугілля.
Переваги:
- Трубчастий теплообмінник і охолоджувані колосники для підвищення ККД.
- Можливість встановлення електричного тену.
- Котел виготовлений з жароміцної котлової сталі 09Г2С.
- Можливість установки механічного терморегулятора
- Дверцята топки має спеціальний механізм ущільнення, утеплена базальтовим картоном.
- Велика дверцята, велика топка з косою завантаженням.
- Круглий вихід за димар (економія на перехіднику і мінімізація стиків).
- Надточний термометр.
- Поверхня котла холодна при роботі.
- Ручки дверей котла завжди холодні, завдяки спеціальному покриттю.
- Якісна порошкове фарбування термостійкою фарбою.
Технічні характеристики Котла Темп КСТ-17,5П «Тайга-У»
|
Технічні характеристики |
КСТ-17,5П «Тайга-У» |
|
Потужність КВТ |
17,5 |
|
Опалювальна площа, м² |
175 |
|
Об’єм води в котлі, л |
76 |
|
Об’єм топки, л |
105 |
|
Об’єм топки Г/Ш/В (мм) |
400/310/675 |
|
КПД % не менше |
80 |
|
Рекомендована мінімальна температура теплоносія |
min 40; max 90C |
|
Робочий тиск МПа (бар) |
0,1 (1) |
|
Випробувальний тиск МПа (бар) |
0,4 (4) |
|
Зовнішній (круглий) перетин димоходу (мм) |
150 |
|
Рекомендована висота димаря м |
6 |
|
Діаметр вхідного і вихідного патрубків (дюйм) |
2 |
|
Габарити котла В/Ш/Д (мм) |
750/460/1030 |
|
Вага нетто кг |
130 |
Як замовити:
- Замовлення можна оформити через корзину на сайті
- Зателефонувавши за вказаними номерами на сайті
- Замовити зворотний безкоштовний дзвінок у формі на сайті
- Написати на вайбер
Доставка
Доставка замовлень здійснюється по всій території України.
Відправка замовлень здійснюється у термін від 1 до 3 днів від дати підтвердження замовлення, при наявності товару на складі.
Способи доставки:
- Безкоштовна доставка на адресу кур'єром
- Самовивіз




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Темп |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 130 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Щепа, Каменный уголь, Антрацит, Дрова, Кора |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 17.5 кВт |
| Объем воды в котле | 76 л |
| Объем камеры сгорания | 105 л |
| Площадь обогрева | 175 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 3 мм |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 1030 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
- Цена: 23 900 ₴






