
15 кВт Классический котел 5 мм сталь Zubr Classic
- В наличии
- Код: UA8585
25 500 ₴
23 500 ₴
Котел сталевий Zubr Classic на твердому паливі — 5 мм

Бюджетні котли Zubr Classic в потужностях 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Бюджетні котли тривалого горіння Zubr Classic — класичний котел твердопаливний із пластинчастим теплообмінником. Товщина сталі завантажувальної камери та теплообмінника 5 мм, вироблені з котлової сталі 09Г2С.

Переважно, таку модель ми рекомендуємо тим, хто має площу приміщення від 30 або 200 кв.м. Паливо можна дозавантажувати в процесі горіння й без диму. Такий пристрій можна встановити прямо на кухні.
Лінійка котлів представлена в 5 потужностях. - 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Працює на всіх типах твердого палива — дровах, вугілля, паливних брикетів. Час роботи на одному завантаженні визначається, наскільки правильно підібраний пристрій за площею, кількістю води в системі, а також за виглядом палива. За відгуками клієнтів, максимальна тривалість горіння на дубі з акацією буде приблизно 8 годин, якщо паливо менш калорійне, то горіння приблизно 6 годин.
За габаритами — невеликий, компактний. Камера дає змогу завантажувати дрова від 32 до 65 см.
Як паливо для котла Зубр Класик можна використовувати: вугілля, брикети, дрова, пелети, тирси, солому, відходи деревооброблення.
Особливості конструкції дводверного класичного котла:
- Верхні дверцята під кутом дають одночасний доступ як до зони завантажувального бункера, так і до теплообмінника.
- Нижні дверцята — для обслуговування й чищення поличника з колосниками.
- Теплообмінник пластинчастого типу розміщений зверху в основній паливній камері та має гарне з'єднання з водяною сорочкою, що дає ефективно передавати тепло. Відповідно ККД досягає 85%.
- Димохід круглого перерізу з діаметром 127 мм. Необхідна довжина димохода має бути не менш ніж 5-6 метрів.
- Піддувало розміщене на нижньому дверцятах. Регулюється потік повітря за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
- Колосники чавунні, знімні.
- Золяний ящик міститься під колосниками, йде в комплекті.
- Всі дверцята посилені ущільнювальним керамічним шнуром.
- Ручки всі з термостійкого пластику.
- Подача розташований на верхньому корпусі котла, а зворотна сторона на нижній частині ззаду.
- Корпус котла не утеплений.
Комплектація котла Зустр Класик:
- Зольний ящик;
- Комплект для очищення котла;
- Чавунні лосники;
- Паспорт і гарантія від виробника.
Додаткова комплектація:
- Датчик температури капілярного типу.
- Регулятор тяги або автоматика, залежно від того, чим плануєте топити.

*Також повну характеристику за кожною потужністю котла можна побачити в табличці та ознайомитися. Зверніть увагу на розміри пристрою, щоб ви розуміли, що потрібно залишати місце з боків і спереду з запасом хоча б 1 (один) метр.
Замовляйте зараз зі знижкою й безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
- Доставка Новою Пошкою
- Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 115 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Каменный уголь, Брикеты, Торф |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Объем воды в котле | 45 л |
| Объем камеры сгорания | 65 л |
| Площадь обогрева | 150 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 730 мм |
| Диаметр дымохода | 127 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 23 500 ₴









