
20 кВт Классический котел с плитой 5 мм сталь Zubr Classic Termo
- В наличии
- Код: UA8577
31 500 ₴
29 500 ₴
-6%
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердопаливний котел Zubr Classic Termo (утеплений) з плитою


Ви маєте маєте площу приміщення від 30 або 200 кв.м.,
обирайте свою потужність : 10, 12, 15, 18, 20 кВт.
Паливо можна дозавантажувати в процесі горіння й без диму. Такий пристрій можна встановити прямо на кухні. За відгуками клієнтів, максимальна тривалість горіння на дубі з акацією буде приблизно 8 годин, якщо паливо менш калорійне, то горіння приблизно 6 годин.
За габаритами — невеликий, компактний. Камера дає змогу завантажувати дрова від 32 до 65 см.
Особливості конструкції котла "Zubr Classic Termo" входить:
- Верхні дверцята під кутом дають одночасний доступ як до зони завантажувального бункера, так і до теплообмінника.
- Нижні дверцята — для обслуговування й чищення поличника з колосниками.
- Теплообмінник пластинчастого типу розміщений зверху в основній паливній камері та має гарне з'єднання з водяною сорочкою, що дає ефективно передавати тепло. Відповідно ККД досягає 85%.
- Димохід круглого перерізу з діаметром 127 мм. Необхідна довжина димохода має бути не менш ніж 5-6 метрів.
- Піддувало розміщене на нижньому дверцятах. Регулюється потік повітря за допомогою ланцюжка з механічним регулятором тяги.
- Колосники чавунні, знімні.
- Золяний ящик міститься під колосниками, йде в комплекті.
- Всі дверцята посилені ущільнювальним керамічним шнуром.
- Ручки всі з термостійкого пластику.
- Подача розташований на верхньому корпусі котла, а зворотна сторона на нижній частині ззаду.
- Корпус котла утеплений.
- Жароміцна сталь 5 мм;
- Контроль якості на всіх етапах виробництва;
- Патрубки зворотного та прямого струму води;
Комплектація котла "Zubr Classic Termo":
- зольна скринька
- термометр
- комплект для чистки котла
- колосники чавунні
- в утепленному кожусі

Замовляйте зараз з безплатною доставкою за вашою адресою.
Доставка котлів за 2-3 дні з моменту оформлення замовлення:
-
Доставка Новою Поштою
-
Доставка Транспортною компанією "САТ"
- Адресна Доставка Кур'єром
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 140 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты, Опилки, Щепа, Каменный уголь, Пеллеты, Торф |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Объем воды в котле | 65 л |
| Объем камеры сгорания | 100 л |
| Площадь обогрева | 200 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Классический |
| Толщина стали | 5 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 710 мм |
| Глубина | 1030 мм |
| Диаметр дымохода | 127 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 29 500 ₴









